Distanču slēpotājs Bikše finišē 33.vietā pasaules junioru čempionātā

Distanču slēpotājs Indulis Bikše piektdien Kazahstānā finišēja 33.vietā skiatlonā junioru pasaules čempionātā 20 kilometru distancē, liecina organizatoru informācija. Sportisti mēroja 10 kilometru klasiskā solī un 10 kilometru brīvajā stilā.

Tāpat kā iepriekš 10 kilometru brīvā stila distancē uzvarēja Krievijas slēpotājs Aleksejs Červotkins, kurš finišēja pēc 48 minūtēm un 53,3 sekundēm. Bikše no uzvarētāja 76 dalībnieku konkurencē atpalika četras minūtes un 25,9 sekundes.

Juniorēm skiatlonā Latvijas slēpotājas nestartēja.

Jau vēstīts, ka Bikše 10 kilometru brīvā stila distancē ieguva 17.vietu, kas ir visu laiku labākais sasniegums Latvijas distanču slēpotājiem pasaules junioru čempionātos. Sacensības junioriem un U-23 vecuma sportistiem Almati beigsies svētdien ar stafetēm.