Distanču slēpotājam Bikšem uzvara sacensībās Polijā

Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše svētdien Zakopanē izcīnīja uzvaru Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) līmeņa sacensībās 15 kilometru distancē brīvajā stilā ar atsevišķu startu.

Bikše svētdien finišēja 38 minūtēs un 38,5 sekundēs, tikdams pie 74,74 FIS punktiem. Otrās vietas ieguvējs čehs Ondržejs Pilāržs zaudēja 29,1 sekundi.

Sestdien 10 kilometros brīvajā stilā ar atsevišķu startu Bikše finišēja 27 minūtēs un 35 sekundēs, kas deva trešo vietu. Latvietis bija 31,2 sekundi lēnāks par uzvaru izcīnījušo čehu Vladimiru Kozlovski un tika pie 70,99 FIS punktiem.

Bikše šajās sacensībās konkurēja ar sportistiem no Čehijas, Polijas, Ungārijas un Moldovas. Sestdien startēja 26 slēpotāji, bet svētdien – 22.

Šajā sezonā Bikše līdz šim bija piedalījies tikai Baltijas valstu čempionātu sacensībās.