Austrijas kalnu slēpotāja Feningere sezonas pēdējās sacīkstēs iegūst Pasaules kausu

Austriete Anna Feningere svētdien Meribelā, Francijā, ar uzvaru sezonas pēdējās sacensībās apsteidza Slovēnijas kalnu slēpotāju Tinu Mazi un izcīnīja Pasaules kausu absolūtajā kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija. Lielo Kristāla globusu Feningere ieguva otro sezonu pēc kārtas.

Kalnu slēpotājas pēdējās sacensības aizvadīja milzu slalomā, un pirms starta Mazei kopvērtējumā bija 18 punktu pārsvars pār Feningeri. Taču austrietei netraucēja arī sliktā redzamība trasē un viņa divu braucienu summā bija ātrākā, par 0,38 sekundēm apsteidzot savu tautieti Evu Mariju Bremu. Trešo vietu ieguva Maze, kura uzvarētājai zaudēja 0,46 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā Feningere noslēguma tabulā Mazi apsteidza par 22 punktiem un tika arī pie mazā Kristāla globusa par uzvaru milzu slalomā.

Vīriešiem uzvaru absolūtajā kopvērtējumā jau pirms pēdējām sacīkstēm nodrošinājušais austrietis Marsels Hiršers svētdien sezonas tituliem pievieno Kristāla globusu slalomā. Hiršers uzvarēja pēdējās sacīkstēs un kopvērtējumā apsteidza Fēliksu Neireiteru, lai gan pirms starta vācietim bija 55 punktu pārsvars. Neireieters pirmajā braucienā pieļāva smagu kļūdu un sacensībās ierindojās 12.vietā. Hiršers sezonu slalomā noslēdza ar 614 punktiem, turpretim Neireiters atpalika par 23 punktiem un ieņēma otro vietu.