Ātrslidotājs Silovs pasaules čempionātu daudzcīņā noslēdz astotajā vietā

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien Kanādas pilsētā Kalgari notiekošajā pasaules čempionātā daudzcīņā svētdien izcīnīja astoto vietu, bet par pasaules čempionu kļuva Nīderlandes sportists Patriks Rosts, liecina organizatoru informācija.

Pasaules čempions Rosts iekrāja 145,561 punktu. Ar 146,075 punktiem otro vietu izcīnīja Norvēģijas sportists Sverre Lunde Pedersens, bet bronzas medaļa arī nīderlandietim Svenam Krāmeram, kura rēķinā 146,962 punkti.

Silovs ar 151,267 punktiem palika astotajā vietā.

Jau ziņots, ka sestdien 500 metru distancē Silovs  bija piektais labākais, vēlāk 5000 metros bija 15. pozīcijā, kas gan pēc pirmās sacensību dienas ierindoja viņu piektajā vietā.

Svētdien 1500 metru distancē Silovs uzrādīja laiku minūte un 45,24 sekundes, kas bija devītais rezultāts, taču trīs distanču summā atvirzīja viņu uz sesto pozīciju.

10 000 metrus Silovs veica 13 minūtēs un 54,14 sekundēs, kas bija sliktākais laiks astoņu sportistu konkurencē un lika viņam sacensības noslēgt astotajā vietā.

Pērn pasaules čempionātā daudzcīņā Silovs bija septītais.