Ātrslidotājs Silovs izcīna 7.vietu Pasaules kausa finālā masu starta sacensībās

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien Hērenvēnā Pasaules kausa finālā izcīnīja septīto vietu sacensībās ar masu startu.

Silovs nevienā no starpfinišiem punktus neiekrāja, bet finišā bija sestais, kas deva trīs punktus. No zemāk finišējušajiem sportistiem viņam priekšā bija šveicietis Līvio Vengers, kuram bija 17.rezultāts, bet starpfinišos iekrātie pieci punkti ļāva apsteigt latvieti.

Uzvaru svinēja dienvidkorejietis Jēvons Čuns, kurš finišā par sešām sekundes simtdaļām pārspēja beļģi Bārtu Svingsu, bet 0,13 sekundes atpalika amerikānis Džoeijs Mantija. Silovam līdz goda pjedestālam bija 1,58 sekundes.

Masu starta sacensības, kurās piedalījās 18 sportisti, Silovam bija vienīgās šajā Pasaules kausa finālā. Kopvērtējumā viņš ar 304 punktiem ieņēma 13.vietu, bet uzvaru ar 570 punktiem izcīnīja Svingss, kurš par punktu apsteidza Mantiju.

Latviešu ātrslidotājs šosezon masu startā bija septītais arī pasaules čempionātā un Eiropas meistarsacīkstēs.