Sporta studija

Matīss Karro: Tagad es gribu atgriezties motokrosā un izbaudīt katru mirkli trasē

Sporta studija

Latvijas hokeja čempionāta spēlētāju ikdiena - treniņs, darbs, spēle

Haralds Silovs ar Inetu Radeviču par karjeru, kafiju un Munku

Ātrslidotājam Haraldam Silovam hobijs ir kafija

Haraldu Silovu Latvijā zina kā sportistu, olimpieti, turklāt vēl tādu, kurš olimpiskajās spēlēs piedalījies uzreiz divos sporta veidos – ātrslidošanā un šorttrekā. Bet retais zina par Haralda hobiju – tā ir kafija visās tās izpausmēs.

Izrādās, Silovs patiešām ir kafijas eksperts, kurš māk ne tikai pagatavot gardu dzērienu, bet lieliski orientējas tās šķirnēs, garšas niansēs, un viņam mājās ir pat kafijas laboratorija – apceļojot pasauli, viņš no katras valsts cenšas atvest kafijas pupiņas.

Taču, esot Latvijā, Haraldam rūp ne tikai kafija, bet arī viņa mājinieki – draudzene aktrise Dārta Daneviča un suns Munks. Silovs apbrīno savu dzīvesbiedri, izprotot aktrises ikdienas dzīves ritmu, jo viņa spēj atrast laiku ne tikai darbam, bet arī Munkam.

Silovs LTV raidījumam "Sporta studija" atklāja - kopš ir kopā ar Dārtu, viņš vairāk pievērsies mākslas pasaulei, savukārt dzīvesbiedre vairāk sākusi interesēties par sportu.

Runājot par sportu, Haralds neslēpa, ka šī sezona, lai gan izcīnīta 6. vieta Eiropā un 8. vieta pasaulē, nav bijusi īpaši veiksmīga.

“Sezonā izpildīju minimumu. Pēc sajūtām potenciāls netika sasniegts,” atklāja sportists. Viņš neslēpa, ka šobrīd vēlas mainīt treneri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ziemas sports
Sports
Jaunākie
Interesanti