Distanču slēpotāja Eiduka sprinta sacensībās līdz augstām vietām neaizsniedzas

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka sestdien Pasaules kausa posmā distanču slēpošanā, kas norisinās Somijā, Lahti, sprinta sacensībās ierindojās 41. vietā, liecina organizatoru informācija.

Startējot 56 sportistu konkurencē, Eiduka finišēja trijās minūtēs un 21,46 sekundēs, par 14,59 sekundēm atpaliekot no labākā laika īpašnieces kvalifikācijā Jonnas Sundlingas no Zviedrijas. Tikmēr uzvaru sacensībās svinēja norvēģiete Kristīne Stavosa Skistada.

Tikmēr vīru konkurencē Latvijas slēpotājs Raimo Vīgants ieņēma 65. vietu sprintā klasiskajā stilā, bet Niks Saulītis finišu sasniedza 71. vietā. Par uzvarētāju šajā distancē kļuva kopvērtējuma uzvarētājs Juhaness Klēbo no Norvēģijas, kurš kvalifikācijā finišēja divās minūtes un 43,12 sekundēs.

Vīgants no uzvarētāja atpalika 15,54 sekundes, bet Saulītis - 22,20 sekundes.