Volejbola treneris Vilde: «RTU/Robežsardzei» jānorij skābums un jānotic sev

Pašreizējiem titula īpašniekiem "RTU/Robežsardzei" neizdevās noturēt divu uzvaru pārsvaru Latvijas volejbola čempionāta finālsērijā, taču, gatavojoties izšķirošajai piektajai spēlei, komandai jānotic saviem spēkiem un jānorij skābums par neveiksmi svētdien aizvadītajā iepriekšējā cīņā, Latvijas Radio teica komandas galvenais treneris Raimonds Vilde.

Finālsērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir 2:2, un čempionus noteiks nākamajā spēlē ceturtdien Rīgā. Izlīdzinājumu sērijā "Poliurs/Ozolnieki" panāca svētdien mājās, lai gan vienubrīd cīņas gaitā iniciatīva bija viesiem, kam to neizdevās noturēt. Spēle beidzās četros setos ar "Poliurs/Ozolnieku" uzvaru 3:1.

Vilde atzina, ka spēles beigas sanāca tādas, kādām tām nevajadzēja būt. Pēc pārliecinoši uzvarētā otrā seta "RTU/Robežsardze" nospēlējusi nedisciplinēti, mazāk agresīvi servēja un pieļāva vienkāršas kļūdas, pēc kurām komanda sanervozējās un pazaudēja spēles ritmu.

"Skābums jānorij, jānotic saviem spēkiem un jāiet virsū. Viss atkarīgs no pašiem," sacīja Vilde. Viņš atgādināja, ka jau iepriekš par favorītiem finālā "RTU/Robežsardzi" neuzskatīja.

Pērn "RTU/Robežsardze" Latvijas čempionātā uzvarēja otro gadu pēc kārtas, finālsērijā pārspējot "Biolars/Jelgavu", kas šosezon kļuva par bronzas ieguvējiem.