Sporta ziņas

Handbola virslīgas fināls par Zeltu un Bronzu

Sporta ziņas

Latvijas futbola virslīga. «RFS» - FK «Spartaks Jūrmala»

Latvijas volejbola izlasē iekļāvies Markuss Cielavs

Volejbola izlase pulcējas treniņiem, gatavojoties Zelta līgai

Latvijas vīriešu volejbola izlase sanākusi uz pirmo koptreniņu pirms gaidāmā Eiropas Zelta līgas turnīra – tādā mūsu puiši spēlēs pirmo reizi, un tas sāksies jau šomēnes.

Latvijas pretinieces Zelta līgā būs spēcīgās Beļģijas, Turcijas un Slovākijas izlases. Latvijas valstsvienības galvenais treneris Āvo Kēls treniņnometnes sākumu izplānojis mierīgu – pēc sezonas vairākiem spēlētājiem labāk sākt ar mazām slodzēm un pēc tam pakāpeniski pāriet uz treniņiem laukumā.

Šoreiz sastāvā neredzēsim vairākus pieredzējušos volejbolistus, tai skaitā arī kapteini Romānu Saušu. “Nekādā gadījumā šos pieredzējušos neesmu izsvītrojis no saraksta. Es pat īpaši gribēju, lai vairāki pieredzējušie ierastos,” norādīja valstsvienības galvenais treneris, piebilstot, ka daži no pieredzējušajiem spēlētājiem izlasei pievienosies vēlāk.

Izlasē ir vairāki debitanti, bet liela vērība jāpievērš Somijā augušajam Markusam Cielavam. Viņa tēvs Salvis Cielavs iepriekš spēlēja Latvijas izlasē, bet vēlāk noslēdza savu karjeru Somijā, kur arī ir izaudzis šis divus metrus garais uzbrucējs Markuss.

Sportists LTV atklāja, ka Kēls bija zvanījis tēvam un interesējies par Markusa gaitām, un vēlāk arī pats piezvanījis, lai aicinātu jaunieti izlasē. Cielavs pastāstīja, ka ar treneri sarunājas somiski, jo igauņu un somu valodas esot ļoti līdzīgas un abi varot labi saprasties.

“Es dzīvē Markusu redzu pirmo reizi. Zināju, ka viņš spēlē Somijā, pazīstu viņa tēvu, jo spēlēju pret Salvi, kad viņš vēl bija jauns,” pastāstīja Kēls. Viņš arī uzsvēra, ka Markuss Somijā izcīnījis sudraba medaļu.

Latvijas izlasei treniņi šonedēļ vēl tepat Latvijā, bet jau nākamnedēļ divas pārbaudes spēles Baltkrievijā. Zelta līgā pirmā spēle maija beigās izbraukumā Turcijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti