Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Latvijas futbola klubos puse īpašnieku - ārzemnieki

Pludmales volejbolista Edgara Toča ceļojums mājup no Ēģiptes

VIDEO: Pludmales volejbolista Toča ģimenei mājupceļš no Ēģiptes prasa četras dienas

No treniņnometnes Ēģiptē aprīļa beigās mājās atgriezās Latvijas pludmales volejbolisti, viņu vidū arī Edgars Točs, kurš par iespaidiem garajā ceļojumā kopā ar ģimeni caur Vāciju un Baltkrieviju padalījās Latvijas Televīzijas "Sporta studijā". Kamēr divu bērnu ģimene nonāca mājās, ceļotājiem bija gan jānakšņo lidostā, gan jāpavada garas stundas automašīnā. 

Pēc celšanās piecos no rīta un brokastīm Toča ģimene kopā ar viņa treniņu biedriem izīrētā busiņā tika nogādāta no Hurgadas Kairā. Pēc tūrisma firmas norādēm, pavadītājos tika nolīgs bruņots policists, jo Ēģiptē tūristu praktiski vairs neesot. Arī Kairā viesnīcā Toča ģimene bija gandrīz vienīgie klienti. 

Nākamajā dienā sekoja četru stundu lidojums no Kairas lidostas, kur valdīja gana liela rosība, uz Frankfurti. 

Vācijā Toču ģimene Frankfurtes lidostā nakšņoja mazā viesnīcas istabiņā un no rīta gaidīja reisu uz Minsku. Reiss aizkavējās, raisot papildu stresu, un lidmašīnā jau sagurušie bērni lika sevi manīt. 

Baltkrievijas galvaspilsētā atbraucēji konstatēja, ka nav pienākusi viņu bagāža ar silto apģērbu, bērniem nepieciešamajām mantām, kā arī sejas maskas un dezinfekcijas līdzekļi. Tālāk sekoja vairāk nekā trīs stundas taksometrā līdz Latvijas robežai,. Vairāk nekā kilometrs robežas šķērsošanā bija jāiet kājām.

"Jūtamies kā noziedznieki, 21. gadsimtā nedaudz dīvaini," mērojot ceļu kājām līdz robežpārejas punktam, sacīja Točs.

Savukārt robežas Latvijas pusē radi Točam bija pagādājuši automašīnu. Viņš atzina, ka visiem nāca miegs un gribējās ātrāk mājās, bet tajā pašā laikā nedrīkstēja lieki steigties, jo bija arī jāuzmanās no meža zvēriem uz naksnīgā ceļa. 

Četru dienu ceļojuma noslēgumā Točs priecājas par bērniem, kas grūtības izturēja godam. Mājās draugi ģimenei jau bija sarūpējuši pilnu ledusskapi, lai bez bažām sagaidītu obligāto pašizolācijas laiku. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti