Sporta ziņas

Austrumeiropas sieviešu līga. «TTT Rīga» - «Tsmoki». Gunta Baško-Melnbārde

Sporta ziņas

Latvijas kausa izcīņas fināls volejbolā sievietēm. «Babīte» - MSĢ

Latvijas kausa izcīņas fināls volejbolā. RTU/«Robežsardze» - «Jēkabpils Lūši»

VIDEO: Jēkabpils «Lūši» notur Latvijas volejbola kausu savā īpašumā

Jēkabpils "Lūši" sestdien Rīgā ar 3:0 uzvarēja "RTU/Robežsardzes" volejbolistus Latvijas kausa finālā un paturēs trofeju savā īpašumā vēl uz gadu. 

"Daugavas" sporta namu piepildījušie skatītāji nebija vīlušies, jo notikumi laukumā bija spraigi jau spēles sākumā, un pirmajā setā "Lūši" bija pārāki ar minimālu 25:23 pārsvaru. Otrajā setā vienubrīd spēles veiksme bija "RTU/Robežsardzes" pusē, tomēr jēkabpiliešiem labas serves palīdzēja pavērst spēles ritējumu sev par labu un panākt 25:19.

"Lūši" pēdējā izspēlē nodrošina uzvaru mačā un svin kausa izcīnīšanu

Trešais sets kļuva par pēdējo - "RTU/Robežsardzes" spēlētāji kļūdījās biežāk un drīz vien kļuva skaidrs, ka "Lūši" tuvojas vēl vienam titulam. Pēdējā setā uzvarētāji bija pārāki ar 25:16.

Par turnīra un finālmača vērtīgāko spēlētāju (MVP) atzina "Lūšu" volejbolistu Rihardu Puķīti.

Intervija ar "Lūšu" treneri Mārci Obrumanu 

"Lūšu" galvenais treneris Mārcis Obrumans intervijā Latvijas Televīzijā sacīja, ka lielām svinībām nebūs laika, jo sezona turpinās un trešdien gaida jau nākamais mačs. Savukārt finālā izdevās nospēlēt ar vēsu galvu un karstu sirdi, teica treneris.

Abas komandas finālā tikās pirms gada, kad arī pārāki izšķirošajā cīņā par trofeju bija "Lūši", tiekot pie kluba vēsturē pirmās trofejas.

Intervija ar "Lūšu"volejbolistu Zigurdu Adamoviču 

Šoreiz uzvarētāju emocijas bija mazliet piezemētākas, jo nebija vairs pirmreizīguma efekta, intervijā Latvijas Televīzijā atzina "Lūšu" spēlētājs Zigurds Adamovičs. Viņš Jēkabpils komandas panākumus uzskata par likumsakarīgiem, jo komanda trenējas vairāk nekā konkurenti. Par izšķiroši svarīgu Adamovičs nosauca uzvaru pirmajā setā, pēc kura "Lūši" jau spēlēja mierīgāk un ar lielāku pārliecību.

SK "Babīte" volejbolistes iegūst Latvijas kausu 

Sievietēm Latvijas kausa finālā SK "Babīte" sestdien finālā ar 3:1 uzveica MSĢ volejbolistes un atkārtoja pērn gūto panākumu.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Volejbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti