Sporta ziņas

Latvijas Nacionālā Reģionu kausa 4. posms motokrosā

Sporta ziņas

Latvijas kauss futbolā. «Riga» FC - FK «Liepāja/Mogo»

Latvijas volejbola izlasi trenēs Avo Kēls

Valstsvienības treneris Kēls ļoti gribētu tikt Eiropas čempionātā ar Latvijas izlasi

Avo Kēls Eiropas čempionāta finālturnīru ir sasniedzis ar savas dzimtenes Igaunijas izlasi, bet par Latvijas vīriešu volejbola valstsvienības galveno treneri kļuvušais speciālists kontinenta spēcīgāko komandu vidū gribētu tikt arī ar Latvijas izlasi.

Volejbolā Kēls ir kopš 1991.gada un pēc spēlētāja gaitām turpināja karjeru trenera amatā. Iepriekš trenera gaitās pie Igaunijas valstsvienības stūres viņš divreiz sasniedza Eiropas čempionāta finālturnīru. 

Avo Kēls par gaidāmo darbu Latvijas izlasēInita Kresa-Katkovska

  Latvijas volejbola tradīcijas Kēls otrdien žurnālistiem raksturoja kā ļoti spēcīgas, un viņš cer, ka kopīgiem spēkiem valstsvienībai atkal izdosies atgriezties virsotnēs.

  Kēls labprāt par vienu asistentu piesaistītu kādu jaunās paaudzes Latvijas treneri, taču gala lēmumu par saviem palīgiem galvenais treneris vēlas pieņemt pats, jo atbildību prasīs tikai no viņa.

  Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis par izlases trenera iecelšanuInita Kresa-Katkovska

   Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidents Atis Sausnītis pateicās līdzšinējam galvenajam trenerim Raimondam Vildem un viņa palīgiem par valstsvienībā paveikto, taču piebilda, ka ne viss izdevās, tādēļ LVF spērusi nākamo soli. Pēc visu argumentu izvērtēšanas gan treneru komisija, gan federācijas valde un eksperti bijuši vienisprātis, ka vismaz uz nākamajiem diviem gadiem vīriešu valstsvienības galvenā trenera amatā jāpiesaista Kēls.

   Saistītie raksti
   0 komentāri
   Pievienot komentāru
   Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
   Volejbols
   Sports
   Jaunākie
   Populārākie
   Interesanti