Treneris Seļivanovs: Latvijas volejbolā pietrūkst vienotas sistēmas

18. novembrī Triju Zvaigžņu IV šķiras ordeni saņems volejbola treneris, pats arī bijušais volejbolists, kas ņēmis dalību divās olimpiskajās spēlēs, Pāvels Seļivanovs. Viņš Latvijas Radio raidījumā “Piespēle” neslēpa, ka sākumā šķitis – kāds cenšas viņu izjokot, bet, kad sapratis, ka tā ir taisnība, acīs sariesušās asaras.

“Es biju tiešām pārsteigts, aizkustināts, man tiešām emociju bija par daudz, kad to visu uzzināju,” brīdi, kad saņēmis no Valsts kancelejas vēstuli par gaidāmo apbalvošanu, atceras volejbola treneris.

Intervija ar Pāvelu SeļivanovuMārtiņš Kļavenieks

  Seļivanovs uzskata, ka augstais apbalvojums viņam piešķirts ne jau tādēļ, ka viņš spēlējis olimpiskajās spēlēs – tas bijis tik ļoti sen, ka reizēm viņam šķiet, ka tas nemaz nav noticis – vien sapnis bijis. Taču, ja varētu laiku pagriezt atpakaļ, viņš vēlētos vēlreiz piedalīties olimpiādē.

  Šobrīd Seļivanova misija ir būt trenerim – viņš iz U-18 meiteņu izlases galvenais treneris un arī jaunāku meiteņu izlases otrais treneris. Par savu audzēkņu sniegumu viņam nav jākaunas – oktobra beigās gan U-18, gan U-16 triumfēja Baltijas kausa izcīņā.

  Lai gan meiteņu sniegums ir labs un jaunietes godam aizstāv savu valsti, lepojoties ar to, ka var pārstāvēt Latvijas krāsas, Seļivanovs nenoliedz, ka volejbolā pastāv problēmas. Proti, trūkst vienotas shēmas. Aizbraucot uz Poliju vai Krieviju, var redzēt, ka volejbolistiem ir vienota sistēma, pēc kuras spēlēt, bet Latvijā tā nav. Seļivanovs uzskata, ka tāda būtu jāievieš.

  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Volejbols
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti