Titula īpašnieki Serbijas volejbolisti pirmie iekļūst Eiropas čempionāta pusfinālā

Serbijas volejbolisti otrdien Polijā ar 3:0 uzvarēja Nīderlandes izlasi Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā un pirmie iekļuva finālturnīra četru spēcīgāko komandu vidū, liecina rīkotāju informācija.

Pašreizējā titula īpašniece Serbija pusfinālā tiksies ar Itālijas un Vācijas spēles uzvarētājiem, kas kļūs zināmi trešdien. Nīderlandes izlase gan ir 1997. gada Eiropas čempione, taču kontinenta meistarsacīkšu ceturtdaļfinālā spēlēja pirmoreiz kopš 2009. gada.

Vēlāk otrdien Gdaņskā iepriekšējā Eiropas čempionātā 2019. gadā bronzu ieguvušās Polijas valstsvienības pretinieki ceturtdaļfinālā būs krievi, kas kļuva par sudraba laureātiem Tokijas olimpiskajās spēlēs. Šo maču plkst. 21.20 tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība Eiropas čempionātā grupas kārtas noslēgumā iekļuva astotdaļfinālā, kur izstājās pēc zaudējuma Itālijai.

Eiropas čempionāts noslēgsies svētdien, 19. septembrī, ar finālspēlēm par medaļām Polijas pilsētā Katovicē.