Itālijas volejbola izlase pārliecinoši iekļūst Eiropas čempionāta finālā

Eiropas čempionāts volejbolā strauji tuvojas kulminācijai – sestdien Polijas pilsētā Katovicē tika aizvadīts aizraujošs pusfināla mačs starp Itāliju un Serbiju, un pārāka šajā duelī izrādījās Itālija, uzvarot ar 3-1 (29:27, 25:22, 23:25, 25:18).

Itālijas izlasē ar 23 punktu guvumu izcēlās Alesandro Mikeleto, bet serbiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Urošs Kovačevičs.

Itālijas izlase šo turnīru bija aizvadījusi bez zaudējumiem, taču pusfināla pirmajā setā cīņa ar serbiem izvērtās gana sīva. 29:27 – ar šādu rezultātu Itālija uzvarēja pirmo setu.

Pirmā seta spilgtākās epizodes

Otrā seta ievadā abas komandas turpināja sīvu cīņu par katru punktu. Karstā cīņa turpinājās līdz pat seta beigām, neļaujot nevienai no komandām justies komfortablā pārsvarā. 25:22 – arī otrais sets itāļiem par labu.

2. seta spilgtākās epizodes

Spriedze turpinājās arī trešajā setā, un tā viducī Serbija panāca divu punktu pārsvaru 13:11. Šo pārsvaru izdevās noturēt līdz pat seta beigām, un šoreiz sets Serbijai ar 25:23.

3. seta spilgtākās epizodes

Ceturtajā setā iniciatīvu pārņēma itāļi, gūstot četrus punktus pēc kārtas, pēc kā serbiem nācās ņemt pārtraukumu. Bet Itālija turpināja kāpināt rezultāta starpību. Un Itālija arī uzvarēja ar 25-18, bet setos ar 3-1.

4. seta spilgtākie mirkļi

Serbijas volejbola izlase ceturtdaļfināla spēlē ar 3-0 (25:23, 25:20, 27:25) uzvarēja Nīderlandes valstsvienību. Savukārt Itālija ar 3-0 (25:13, 25:18, 25:19) bija pārāka par Vāciju.

Finālspēles Eiropas čempionāta jau svētdien, tiešraidē LTV7 un LSM.lv. Par zeltu cīnīsies Itālijas un Slovēnijas izlases, savukārt bronzas finālu aizvadīs Serbija un Polija.