Šveices pludmales volejbolistes uzvar Eiropas čempionāta pusfinālā; Graudiņai/Kravčenokai bronzas finālā pretim stāsies vācietes

Setsdien Eiropas pludmales čempionāta pludmales volejbolā Šveices pludmales volejbolistes Nina/Betšarta/Tanja Huberli ar 2-1 (21:9, 22:24, 16:14) uzvarēja Vācijas duetu Karlu Bergeri/Jūliju Zudi. Līdz ar to bronzas finālā pretim Latvijas pludmales volejbolistēm stāsies Vācijas pludmales volejbola pāris.

Šveicietes pirmo setu aizvadīja ļoti pārliecinoši, uzvarot ar 21:9. Otrajā setā Bergere/Zude jau pārņēma iniciatīvu, izvirzoties ar vadībā ar trīs punktu pārsvaru, taču drīz vien šveicietes pierādīja, ka pusfinālā nav nonākušas nejauši, un izvirzījās vadībā. Taču pie 17:17 atkal rezultāts neizšķirts. Spēle tuprinājās asi, un otrajā setā uzvara vācietēm - 24:22. Izšķirošā seta ievadā meistarīgākas bija vācietes. Bet pie 10:10 rezultāts tika izlīdzināts. 16:14 - ar šādu rezultātu šveicietēm tomēr izdevās uzvarēs setu, un līdz ar to arī spēli.

Spēles spilgtākās epizodes

Bergerei/Zudei bronzas finālā pretim stāsies Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka. Šīs spēles tiešraide LTV7 un LSM.lv.