Eiropas čempionu tituli pludmales volejbolā Norvēģijai un Šveicei

Jūrmalā par Eiropas čempionēm pludmales volejbolā tika kronētas Šveices sportistes Joanna Haidriha/Anuka Verže Deprē, Bet vīru konferencē kontinenta trofeju mājup vedīs norvēģi Annešs Mūls/Kristians Sērums, kļūstot par Eiropas čempioniem jau trešo gadu pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.

Haidriha/Verže Deprē lielajā finālā ar 2-1 (18:21, 21:14, 18:16) uzvarēja Vācijas duetu Kimu Behrensu/Cinju Tilmanu.

Tikmēr bronzas mačā uzvarēja Krievijas duets Nadežda Makroguzova/Svetlana Holomina, kuras ar 2-0 (25:23, 21:18) uzvarēja čehietes Barboru Hermanovu/Markētu Slukovu.

Jau ziņots, ka pērnā gada čempiones latvietes Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka apstājās izslēgšanas turnīra otrajā kārtā.

Vīru konkurencē Mūls/Sērums ar 2-0 (21:19, 21:15) lielajā finālā uzvarēja krievus Vjačeslavu Krasiļņikovu/Oļegu Stojanovski.

Bronzas finālā vīru konferencē Itālijas duets Daniēle Lupo/Paolo Nikolai ar 2-1 (17:21, 23:21, 15:12) pārspēja krievus Ņikitu Ļaminu/Tarasu Miskivu.

Jau ziņots, ka Latvijas vadošie pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, kā arī Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš apstājās čempionāta ceturtdaļfinālā, noslēdzot dalību turnīrā dalītā devītajā vietā.

Tikmēr Latvijas pludmales volejbolisti Kristians Fokerots/Kārlis Ābelītis svētdien Izmirā izcīnīja Eiropas U-18 čempionāta sudraba medaļas, finālā ar 0-2 (12:21, 13:21) piekāpjoties Jevheņijam Boiko/Vladislavam Omeļčukam no Ukrainas.