Šmēdiņš/Samoilovs turpinās cīņu «Grand Slam» turnīra ceturtdaļfinālā

Līdzšinējā sezonā veiksmīgākais Latvijas pludmales volejbola duets Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs piektdien Nīderlandē uzvarēja pirmajā spēlē "Grand Slam" turnīra izslēgšanas kārtā un iekļuva ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Jau iepriekš turnīrā izstājās Ruslans Sorokins/Toms Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Pēda.

Šmēdiņš/Samoilovs cīņā par vietu ceturtdaļfinālā ar 2:1 (21:19, 19:21, 15:12) uzvarēja Vācijas pāri Sebastjanu Dolingeru/Stefanu Vindšeifu. Spēlē par iekļūšanu pusfinālā sestdien pretinieki būs austrieši Klemenss Doplers/Aleksandrs Horsts.

Savukārt Sorokins/Šmēdiņš pirmajā spēlē izslēgšanas turnīrā ar 0:2 (26:28, 20:22) zaudēja Austrijas duetam Aleksandram Hūberam/Robinam Zeidlam, neiekļūstot astotdaļfinālā. Sorokins/Šmēdiņš turnīrā Hāgā dalīja 17.vietu un saņēma 3700 dolāru no turnīra 220 000 dolāru balvu fonda. Grupas turnīrā Sorokins/Šmēdiņš guva divas uzvaras un vienā spēlē zaudēja, kas viņiem nodrošināja vietu izslēgšanas pirmajā kārtā.

Šmēdiņš/Samoilovs iepriekš uzvarēja visās spēlēs grupas turnīrā un uzreiz iekļuva izslēgšanas otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā.

Jau vēstīts, ka Pļaviņš/Pēda iepriekš grupā cieta trīs zaudējumus un izslēgšanas spēlēs netika, turnīrā ierindojoties dalītā 25.vietā.

"Grand Slam" sērijas turnīrs ar Hāgā beigsies svētdien. Sorokins/Šmēdiņš pamatsacensībās iekļuva pēc uzvaras kvalifikācijas spēlē, bet abi pārējie Latvijas dueti uzreiz nonāca pamatsacensībās.