Sīvā cīņā Superkausu izcīna Rīgas Volejbola skolas volejbolistes. Labākās epizodes

Svētdien Rīgā volejbolistes cīnījās par Superkausu - šīs sezonas jaunievedumu. Starp pērnās sezonas divām labākajām komandām - "Jelgavu" un RĪgas Volejbola skolu (RVS), pārākas izrādījās rīdzinieces, saspringtā un ilgā mačā uzvarot ar 3-2.

Rīdziniecēm ar 28 punktiem rezultatīvākā bija Vlada Pridatko, bet Kristīne Kramēna guva 20 punktus. Savukārt jelgavniecēm pa 19 punktiem guva Līga Plāte un Inese Jursone.

Apbalvošanas ceremonija

Spēles ievadā labāk veicās jelgavniecēm, kuras ātri spēja izraut dažu punktu handikapu. 25:21 - ar šādu rezultātu noslēdzās pirmais sets, ļaujot spēlē izvirzīties vadībā "Jelgavai".

Pirmais sets

“Jelgavas” komandas galvenais treneris Aldis Bērziņš neslēpa, ka ir grūti spēlēt pēc tik ilga spēļu pārtraukuma, bet bija apmierināts ar meiteņu veikumu. Viņš norādīja, ka mača turpinājumā sagaida labāku spēli gan blokā, gan servē.

Intervija ar Aldi Bērziņu

Otrais sets iesākās līdzvertīgi punkts punktā - rīdzinieces negribēja vairs pieļaut zemgaliešu dominanci. Taču kļūdas rīdzinieču izpildijumā atkal ļāva jelgavniecēm izvirzīties vadībā. Pie rezultāta 20:20 spēles intriga strauji atjaunojās. Turklāt, rīdzinieces pat izvirzījās uz īsu brīdi vadībā. Līdz pēdējai seta sekundei bija sasprindzinājums. Un šajā setā uzvara rīdziniecēm ar 33:31.

Otrais sets

RVS treneris Pāvels Seļivanovs pēc otrā seta sarunā LTV bija gana noslēpumains, un uz jautājumu, vai meitenes ir pamodušās, atbildēja: “Sievietes ir sievietes”.

Intervija ar Pāvelu Seļivanovu

Trešajā seta sākumā parādījās, ka sieviešu volejbolā tiešām mēdz būt dažādi - handikapu iekrāja "Jelgava". Savu pārsvaru Zemgales volejbolistes spēja nosargāt, un sets beidzās ar rezultātu 25:20.

Trešais sets

Ceturtajā setā iniciatīva pārgāja RVS spēlētāju rokās. 25:16 - ar šādu rezultātu rīdzinieču labā noslēdzās ceturtais sets.

Ceturtais sets

Pēc ceturtā seta LTV aprunājās ar vienu no turnīra organizatoriem Arni Tunti, kurš norādīja svētdien izcīnītie kausi paliks komandām. Šobrīd gan šis turnīrs ir kā caurumu aizlāpīšana pandēmijas izbojātajā volejbola sezonā, taču viņš cer, ka šāds pasākums varētu noritēt arī turpmāk, pat pie pilnvērtīgas volejbola sezonas.

Intervija ar Arni Tunti

Piektā seta ievadā rīdzinieces jau šķita sajutušas uzvaras garšu un zaudēja modrību, ļaujot jelgavniecēm mazināt rezultāta starpību. Pie rezultāta 10:10 azarts atjaunojās. Tomēr pārāas izrādījās rīdzinieces, setur uzvarot ar 20:18, bet visu spēli - ar 3-2.

Piektais sets

Pēc uzvaras RVS kapteine Kristīne Kramēna pauda prieku par uzvaru. Savukārt treneris Andrejs Odinokovs neslēpa, ka emocijas situšas augstu vilni, un spēle gājusi kā pa viļņiem. Turklāt, gribas spēlēt - gan treneriem, gan spēlētājām.

Intervija ar Kristīni Kramēnu

Intervija ar Andreju Odinokovu

Pandēmija ir ieviesusi savas korekcijas volejbola dzīvē, tādēļ neizdevās noskaidrot Latvijas kausa ieguvējas. Tādēļ arī neierasts turnīrs – Superkausa izcīņa starp aizvadītās sezonas labākajām divām komandām.