Saušs kļūst par Latvijas volejbola valstsvienības kapteini

Par Latvijas vīriešu volejbola valstsvienības kapteini pēc izlases spēlētāju balsojuma un treneru paustā viedokļa kļuvis Romāns Saušs, trešdien informēja Latvijas Volejbola federācija (LVF). Izlases volejbolisti gatavojas Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm.

Kapteiņa vēlēšanas notika neilgi pēc izlases treniņnometnes sākuma. Aizklātā izlases dalībnieku balsošanā vienādu balsu skaitu saņēma Saušs un vēl viens viņa komandas biedrs, kuru LVF nenosauca. Tādējādi izšķirošais vārds bija treneriem, kuri par kapteini iecēla 29 gadus veco Saušu.

Valstsvienības kapteiņa amatā Saušs ir jau otro reizi, jo attiecīgos pienākumus pildīja arī pirms gada, kad izlasei nevarēja palīdzēt Deniss Petrovs un Hermans Egleskalns. "Centīšos pildīt savus uzdevumus, cik labi vien varēšu," Saušu citēja LVF. "Tā ir lielāka atbildība. Jābūt piemēram gan laukumā, gan ārpus tā, jāuzmundrina puiši, kādam jāpasaka kāds skarbāks vārds...”

Saušs sagaida smagas spēles Eiropas čempionāta kvalifikācijā, kur Latvijai augustā un septembrī jātiekas ar Igaunijas un Izraēlas izlasēm. Latvijas izlasē Saušs spēlē desmit gadu.

Līdzšinējais izlases kapteinis aizvadītajās Eiropas Sudraba līgas spēlēs Ruslans Sorokins uz pašreizējo gatavošanās posmu nav izsaukts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti