Samoilovs un Šmēdiņš pieczvaigžņu turnīrā Floridā pretendēs uz bronzu

Latvijas spēcīgākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Fortloderdeilā, ASV, sezonas pirmajā Pasaules tūrē prestižākajā piecu zvaigžņu posmā cieta neveiksmi pusfinālā un pēdējā spēlē pretendēs uz bronzas godalgām, liecina organizatoru informācija.

Ceļu uz finālu Latvijas pārim aizšķērsoja mājinieki Fils Dalhauzers/Nikolass Lusena, kuri bija pārāki divos setos ar 2:0 (21:14, 21:12). Finālā Dalhauzers/Lusena mērosies spēkiem ar itāliešiem Paolo Nikolai/Danieli Lupo, kuri pusfinālā ar 2:0 (24:22, 25:23) pārspēja brazīliešus Pedru Solbergu/Žorži Vanderleju.

Tādējādi spēlē par 3.vietu Samoilova/Šmēdiņa pretinieki svētdien būs Solbergs/Vanderlejs, kuri vēl grupas kārtā sīvā mačā pārspēja otru Latvijas duetu Mārtiņu Pļaviņu/Edgaru Toču.

Samoilovs/Šmēdiņš iepriekš ceturtdaļfinālā uzvarēja poļu duetu Bartošu Losjaku/Piotru Kantoru, bet izslēgšanas pirmajās kārtās uzveica beļģus Drīsu Kokelkorenu/Romu van Vali, kā arī brazīliešus Alisonu Čeruti/Brunu Šmitu.

Pļaviņš un Točs izstājās astotdaļfinālā pēc zaudējuma Losjakam/Kantoram.