RVS treneris Seļivanovs: Gribam panākt Latvijas volejbola atgriešanos

Pāvels Seļivanovs ir ne tikai olimpiskais medaļnieks, bet arī galvenā trenera palīgs Rīgas Volejbola skolas (RVS) sieviešu komandā. Pirms vairākiem gadiem viņš nebūtu ticējis, ka atgriezīsies volejbolā trenera lomā, bet pašlaik cer savā iemīļotajā spēlē palīdzēt panākt līmeni, kas Latviju paceltu pāri kaimiņiem igauņiem.

Asistenta lomā Seļivanovs nepavisam nejūtas apdalīts, un sarunā Latvijas Radio pasmēja, ka volejbols ir vienīgā joma, kurā mazdrusciņ ko saprot, lai gan darbojies arī politikā un biznesā. Ir jāmācās visu mūžu, bet stāvēšana uz vietas nozīmē atpalicību, uzsvēra treneris. 

Pāvels Seļivanovs par Latvijas volejboluInita Kresa-Katkovska

  Viens otrs treneris saka, ka klasiskais volejbols Latvijā ir miris, un viss notiek tikai pludmales volejbolā, tomēr Seļivanovs tam nepiekrīt. Ne jau pludmales volejbols nolaida uz grunti klasisko volejbolu, bet pie vainas bija klasiskā volejbola treneru negribēšana, sacīja Seļivanovs. Klasiskā volejbola pagrimums ļāvis pacelties pludmales volejbolam.

  Spožas perspektīvas pludmales volejbolā Seļivanovs Latvijai nesaskata tikai pāris mēnešu ilgās vasaras dēļ. Latvijā nav pat 10 augstākā līmeņa pludmales volejbola pāru ne sievietēm, ne vīriešiem, bet Brazīlijā tādu ir simts, viņš uzsvēra augsto konkurences līmeni.

  Par svarīgu trenera darba aspektu Seļivanovs uzskata prasmi atzīt paša pieļautās kļūdas. Ja treneris uzskata, ka spēli zaudējušas tikai spēlētājas, viņam ir jāpako soma un jātin makšķeres, piebilda speciālists.

  Seļivanova un galvenā trenera Andreja Odinokova vadītās RVS volejbolistes nedēļas nogalē iekļuva Latvijas čempionāta pusfinālā, kur Baltijas līgas bronzas medaļnieces tiksies ar "MSĢ/Zeltaleja".

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Volejbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti