Baltijas sieviešu basketbola līgā "RSU" basketbolistes pieveic "Liepaja/LSSS" komandu. Luīze Šepte

"RTU/Robežsardze/Jūrmala" volejbolisti pārspēj "Jēkabpils Lūšus" un nodrošina sev vietu Baltijas volejbola līgas finālčetriniekā. Matīss Gabduļins

«RTU/Robežsardze/Jūrmala» un «Ezerzeme/DU» volejbolisti iekļūst Baltijas līgas pusfinālā

"RTU Robežsardze"/"Jūrmala" un "Ezerzeme"/"Daugavpils Universitāte" ("Ezerzeme"/DU) sestdien izcīnīja panākumus Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs.

"RTU Robežsardze"/"Jūrmala" mājas spēlē atkārtoti trijos setos pieveica Jēkabpils "Lūšus", uzvarot ar 3-0 (25:20, 25:15, 25:16).

Trīs no četriem pēdējiem punktiem spēlē ar netveramām servēm guva mājinieku cēlājs Dmitrijs Špakovs.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Matīss Gabduļins, bet desmit punktus sakrāja Patriks Pinka.

Viesiem 11 punkti Kristera Landzāna kontā.

Vēl sestdien "Ezerzeme"/"Daugavpils Universitāte" ("Ezerzeme"/DU) pēc 3-1 uzvaras pirmajā spēlē izbraukumā savā laukumā ar 3-1 (25:23, 28:30, 25:19, 25:17) pārspēja Edvarta Buivida pārstāvēto Igaunijas komandu "Barrus/Voru".

Uzvarētāju labā 18 punktus guva Ēriks Voroņko, 17 - Andris Širjakovs, 16 - Antons Nazarovs, sešus no punktiem gūstot ar bloku, un 13 punktus - Armands Rokjans.

Viesiem, nespēlējot savainotajam Buividam, 16 punktus guva Metjū Slivinskis, pa 13 punktiem - Robins Kahu un Džons Hečs.

Eduarda Stieģeļa pārstāvētā Tallinas "Selver"/"TalTech" sestdien mājās ar 3-0 (25:20, 25:19, 25:16) pieveica "Parnu", kurai pirmajā cīņā izbraukumā piekāpās ar 1-3.

Tā sauktajā zelta setā ar 15:13 uzvarēja Pērnavas volejbolisti, kuri pamatturnīrā ieņēma pēdējo vietu septiņu komandu konkurencē.

Stieģelis nebija iekļauts pieteikumā, bet rezultatīvākais mājiniekiem ar 19 punktiem, no kuriem pieci gūti ar servi, bija Olivers Oravs, 16 punktus sakrājot Rauno Tammem.

Viesiem Hindreks Pulks, kurš ar uzbrukumu guva uzvaras punktu "zelta setā", sakrāja 16 punktus, bet 13 punkti Kaura Erika Kaisa kontā.

BVVL šīs sezonas kopvērtējumā "Ezerzeme"/DU ar 34 punktiem 24 mačos ieņēma trešo vietu, kamēr "Barrus"/"Voru" ar 27 punktiem bija sestie septiņu komandu konkurencē. Par regulārā čempionāta uzvarētājiem ar 60 punktiem kļuva Tartu "Bigbank", kas garantēja sev vietu pusfinālā, tikmēr pārējās Latvijas komandas "RTU Robežsardze"/"Jūrmala" ar 33 punktiem 24 mačos atrodas ieņēma ceturto vietu, bet Jēkabpils "Lūši" ar 31 punktu 24 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā.

Priekšroka organizēt finālčetrinieka turnīru būs pamatturnīra uzvarētājam, un izšķirošās spēles paredzētas 4.un 5.martā.