Latvijas cīņas sporta federācija

Latvijas vieglatlētikas savienībai jauns prezidents

LČ volejbolā vīriešiem pusfināls. «OC Limbaži/MSĢ» - «RTU/Robežsardze»

«RTU/Robežsardze» volejbolisti uzvar un panāk pusfināla sērijā neizšķirtu

“RTU/Robežsardze” volejbolisti trešdien ar 3-1 (25:13, 20:25, 25:23, 25:14) :atvijas čempionāta pusfināla izbraukuma spēlē guva uzvaru pār “Limbaži/MSĢ” vienību, sērijā līdz trim uzvarām panākot neizšķirtu 2-2, liecina organizatoru informācija.

Mača sākumā lieliski bija RTU vīri – viņi guva pirmos piecos punktus mačā. Limbažnieki ļoti daudz kļūdījās, bet pēc otrā trenera pieprasītā pārtraukuma mājinieki gan viesu izrāvienu apturēja. Tiesa gan, vairāk neko panākt neizdevās – pirmo setu ar 25:13 uzvarēja RTU.

Otrais sets bija daudz līdzīgāks – līdz pat izskaņai tas ritēja punkts punktā. Izšķirošo izrāvienu seta izskaņā veica mājinieki, uzvarot ar 25:20, panākot 1-1.

Trešo setu gan pārliecinošāk aizvadīja viesi (25:23), un arī ceturtajā RTU guva uzvaru *25:14), uzvarot arī visu spēli, līdz ar to panākot sērijā izlīdzinājumu 2-2.