«RTU/Robežsardze» volejbolisti pārliecinoši uzvar «Limbaži/MSĢ»

Baltijas volejbola līgā pārliecinošu uzvaru svētdien izcīnīja “RTU/Robežsardze”, komanda, kura ar 3-0 izbraukumā uzvarēja “Limbaži/MSĢ” vienību.

Mājinieki “Limbaži/MSĢ” komanda savā laukumā uzņēma tabulas līderpozīcijā esošo “RTU/Robežsardze” vienību. Pēc iepriekšējās dienās gūtajām trīs setu uzvarām abas vienības bija apņēmības pilnas turpināt uzvaru sēriju. Pirmais sets to apstiprināja, un sīvā cīņā ar 25:23 pārāki bija “Robežsardzes” volejbolisti.

Turpmākajiem varoņdarbiem limbažniekiem spēka un meistarības pietrūka, un viesu pārākums vairs īsti netika apšaubīts. Īpaši grūti laukuma saimniekiem bija apturēt Gata Garklāva, Armanda Āboliņa un Aleksandra Avdejeva uzbrukumus. Pa trim kopā viņi mačā guva 45 punktus, tas ļoti palīdzēja viesiem gūt uzvaru otrajā (25:11) un trešajā setā (25:17).

“Šodien mums palīdzēja komandas darbs. Bija labi,” pēc spēles LTV atzina Avdejevs, nenoliedzot, ka bijis grūti, jo iepriekš aizvadīta spēle ar Igaunijas komandu “Parnu”.

Šobrīd turnīra kopvērtējumā pirmo vietu dala “RTU/Robežsardze” un “BigBank” ar 18 punktiem, tālāk ar 15 punktiem seko “Saaremaa” un ar 11 punktiem Tallinas “Selver”, bet piecinieku noslēdz “Parnu” ar desmit punktiem. “Limbaži/MSĢ” ar četriem punktiem tabulā ierindojas desmitajā pozīcijā.