«RTU/Robežsardze» volejbolisti ar uzvaru sāk Latvijas čempionāta finālsēriju

"RTU/Robežsardze" sestdien četru setu cīņā Rīgā ar 3:1 pārspēja "Biolars/Jelgavu" Latvijas čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē, liecina organizatoru informācija. Lai izcīnītu zelta medaļas, sērijā jāgūst trīs uzvaras.

"Biolars/Jelgavai" pēc zaudēta pirmā seta (21:25) izdevās revanšs otrajā setā (25:22), tomēr turpinājumā labāki bija laukuma saimnieki, kam pārākums nākamajos divos setos ar 25:19 un 25:20 nodrošināja uzvaru mačā.

Piecus setus uzvarētāja noteikšanā sestdien vajadzēja Ozolniekos, kur mājinieki "Poliurs/Ozolnieki" ar 2:3 piekāpās Daugavpils Universitātei pirmajā finālspēlē par 3.vietu. Izšķirošajā piektajā setā viesi bija pārāki ar 18:16.

Nākamā spēle cīņā par čempionu titulu risināsies 8.aprīlī Jelgavā. Savukārt bronzas sērija, kas ilgs līdz divām uzvarām, turpināsies 11.aprīlī Daugavpilī.

Latvijas čempionāta finālsēriju spēles

Par 1.vietu

"RTU/Robežsardze" - "Biolars/Jelgava" 3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 25:20)

Sērijā: 1:0

Par 3.vietu

*"Poliurs/Ozolnieki" - Daugavpils Universitāte 2:3 (29:31, 25:14, 22:25, 25:22, 16:18)