«RTU/Robežsardze» Latvijas čempionu titulam pietuvojas vienas uzvaras attālumā

"RTU/Robežsardze" svētdien Zemgales olimpiskajā centrā ar 3:0 uzvarēja "Biolars/Jelgava" volejbolistus un divkāršoja pārsvaru Latvijas čempionāta finālsērijā, informēja organizatori. "RTU/Robežsardze" sērijā līdz trim uzvarām ir vadībā ar 2:0 un nākamajā spēlē var nodrošināt zelta medaļas.

Pirmajos divos setos "RTU/Robežsardzes" pārsvars nebija liels, tomēr pietiekami izteikts, lai pašreizējie čempioni un laukuma saimnieki nespētu cīņas gaitu pavērst sev par labu. Savukārt trešajā setā spraiga spēkošanās ilga līdz seta vidum, līdz "RTU/Robežsardze" iekrāja izšķirošu pārsvaru. Uzvarētājiem efektīvi uzbrukumā nospēlēja Edgars Točs, un tikai kavēšanās ar pēdējā punkta gūšanu ļāva pretiniekiem samazināt rezultāta starpību.

Trešo spēli sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām klubi aizvadīs 5.aprīlī Rīgā. Ja pirmo uzvaru gūs "Biolars/Jelgava", sērija turpināsies dienu vēlāk Jelgavā.

Pusfinālos "Biolars/Jelgava" uzvarēja "Poliurs/Ozolnieki" volejbolistus, savukārt "RTU/Robežsardze" pieveica Daugavpils Universitāti.

Bronzas finālsērijā "Poliurs/Ozolnieki" svētdien ar 3:1 pārspēja Daugavpils universitāti un cīņā līdz trim uzvarām panāca 2:0 pārsvaru.