«RTU/Robežsardze» atspēlējas un uzvar pirmajā Latvijas volejbola čempionāta finālspēlē

Volejbola vienība „RTU/Robežsardze” sestdien atspēlējās pēc diviem zaudētiem setiem un piecos setos ar 3-2 pārspēja Jēkabpils „Lūšus”, liecina organizatoru informācija. Finālsērija risināsies līdz kādas komandas trim uzvarām.

Pirmajos divos setos viesi bija pārāki ar 21:25 un 20:25, taču pēc tam „RTU/Robežsardzei” izdevās mainīt spēles gaitu. Atlikušajos setos mājinieki bija pārāki ar 25:22, 25:19 un 15:9.

Uzvarētājiem 21 punktu guva Gatis Garklāvs. Jēkabpils komandas labā ar 15 punktiem atzīmējās Jānis Mednis.

Svētdien abas komandas tiksies otrajā finālsērijas mačā. Tas tiks aizvadīts Jēkabpilī.

Pērn pirmos reiz Latvijas čempionātā triumfēja „Lūši”.