Rīgas pludmales volejbola svētkus Doma laukumā kuplinās spēcīgākie Latvijas pāri

Doma laukumā nākamnedēļ risināsies Rīgas pludmales volejbola svētki, kur paraugspēlēs piedalīsies spēcīgākie Latvijas pāri un ielūgtas augsta līmeņa ārzemju spēlētājas, pirmdien informēja organizatori. Svētkos no 28. līdz 30.augustam risināsies arī amatieru sacensības un jauniešu vasaras treniņu noslēguma pasākums.

Paraugspēli aizvadīs Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras 30.augusta vakarā tiksies ar Nīderlandes pāri Marlēnu Ramondu van Jerselu un Džoju Stubi. Savukārt Latvijas labākie vīriešu pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs, Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš šoreiz katrā spēlē mainīsies pāriniekiem un sacentīsies par Doma laukuma Karaļa titulu. 

Gaidāmo paraugspēli Graudiņa uzskata par lielisku iespēju spēlēt pludmales volejbolu pašā pilsētas centrā, vietā ar vēsturisku nozīmi. Savukārt Kravčenoka solīja, ka abas ar pārinieci centīsies sagādāt pozitīvas emocijas skatītājiem. Abas pludmales volejbolistes par dalību pasākumā Rīgā rīkotāji uzrunāja, vēl pirms viņas kļuva par Eiropas čempionēm.

Atbalstot amatieru kustību, Rīgas pludmales volejbola nedēļā viņiem piedāvās vairākus turnīrus. Lai tiktu spēlēt Doma laukumā, amatieriem jāiziet kvalifikācijas turnīri, kas augustā notiek "O-Sands" pludmales volejbola laukumos.

Jau ierasti viena diena Rīgas pludmales volejbola svētkos būs veltīta jauniešiem. Šoreiz viņus 28.augustā priecēs dažādas aktivitātes un treniņi, kā arī būs iespēja satikt savus pludmales volejbola elkus. Kā īpašs pārsteigums paredzēti pludmales volejbola treniņi Doma laukumā ne tikai jauniešiem, bet arī pieaugušajiem. 30.augusta rītā būs vienreizēja iespēja piedalīties treniņā ar Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem un volejbolistēm.

Latvijas populārie sportisti un citas zvaigznes 29.augusta vakarā mērosies spēkiem pludmales volejbolā labdarības spēlē ar mērķi ziedot naudas balvu biedrības “Vecpiebalgas novada rūķi” sabiedriski nozīmīgām aktivitātēm.

Rīgas pludmales volejbola svētkus rīko SIA "O-Sands" sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti