«Poliurs/Ozolnieki» panāk izlīdzinājumu un zelta spēli volejbola čempionāta finālā

"Poliurs/Ozolnieki" volejbolisti svētdien mājās ar 3:1 uzvarēja "RTU/Robežsardzi" un Latvijas čempionāta finālsērijā par zelta medaļām panāca izlīdzinājumu 2:2, liecina organizatoru informācija. Čempionus noskaidros izšķirošajā piektajā spēlē, kas ceturtdien notiks Rīgā.

Mājinieki ceturtajā finālmačā tikai otrajā setā pazaudēja spēles pavedienu, taču atguvās un bija pārāki spēles atlikušajā daļā.

Uzvara pirmajā setā tuvināja Ozolnieku komandu neizšķirta panākšanai sērijā, tomēr otrajā setā mājinieku spēle pajuka un "RTU/Robežsardze" pārliecinoši rezultātu līdzsvaroja. "RTU/Robežsardze" bija iedzinējos otrajā setā, taču ilgstoši neļāva pretiniekiem tālu atrauties. Tomēr Armanda Āboliņa veiksmīgā spēle uzbrukumā palīdzēja "Poliurs/Ozolniekiem" galotnē nodrošināt itin pārliecinošu pārākumu setā.

Ceturtā seta sākums laukuma saimniekiem izdevās graujošs - 9:1, un turpinājumā viesi nespēja līdzsvarot spēli, lai saglabātu cerības jau ceturtajā finālspēlē izšķirt čempionu trofejas likteni.

"RTU/Robežsardze" pērn Latvijas čempionātā uzvarēja otro gadu pēc kārtas, finālsērijā pārspējot "Biolars/Jelgavu".

Bronzas medaļas šosezon nodrošināja "Biolars/Jelgava", kas sērijā par 3.vietu ar 2:0 pārspēja Daugavpils Universitāti.