Pludmales volejbolistu Soloveju diskvalificē uz desmit mēnešiem

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valde diskvalificējusi pludmales volejbolistu Aleksandru Soloveju uz desmit mēnešiem, trešdien ziņo LVF preses dienests.

Jau ziņots, ka Solovejs Latvijas čempionāta finālturnīra Liepājā pusfināla laikā mačā pret nākamajiem čempioniem Artūru Rinkeviču un Ardi Danielu Bedrīti drīz pēc mača sākuma izraisīja konfliktu ar tiesnešiem un tika diskvalificēts, Soloveja duetam ar Ernestu Puškundzi piešķirot zaudējumu spēlē. Vēlāk Solovejs/Puškundzis zaudēja arī cīņā par trešo vietu.

LVF preses dienests ziņo, ka valdes sēdē tika izskatīts jautājums par Soloveja neētisko rīcību "ERGO Open 2021" pusfināla spēles laikā, kā arī pēc spēles LTV7 ekrānā "paužot LVF publiskajam tēlu un reputācijai graujošu informāciju".

Ņemot vērā Soloveja atkārtotu nesportisku rīcību, LVF valde vienbalsīgi lēma par sportista diskvalificēšanu uz desmit mēnešiem no jebkādām LVF kalendārā iekļautām sacensībām, kā arī soda naudas 300 eiro apmērā piemērošanu.

Arī pērn Solovejs Latvijas čempionāta finālā pārtrauca spēli, spēles laikā un arī pēc tās televīzijas ēterā publiski kritizējot tiesnešu rīcību.

Bez tam LVF valde lūgs Tiesnešu komisijai izvērtēt atsevišķu tiesnešu darbību "ERGO Open 2021" finālturnīrā.

Atsevišķi tika vērtēta Soloveja kā pludmales volejbola trenera neētiskā rīcība Latvijas jaunatnes čempionāta U-16 grupas sacensību laikā, kad "Solovejs skaļā un agresīvā veidā izrādīja neapmierinātību ar gados jauna tiesneša darbību''.

Valdes locekļu vairākumam balsojot "par", LVF valde lēma izteikt brīdinājumu, ļaujot Solovejam atrasties šonedēļ notiekošajās Latvijas jaunatnes čempionāta finālsacensībās, bet neļaujot vadīt komandas spēli.

Solovejs vairāk zināms kā Mārtiņa Pļaviņa pārinieks laika posmā no 2012. līdz 2014. gadam.

Solovejs ir divkārtējs Latvijas čempions pludmales volejbolā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti