Pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš: Pirmajā turnīrā vēl nebūšu labākajā formā

Pēc pleca savainojuma atlabstošais pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš decembrī atsāka treniņus un speciālisti viņa rehabilitācijas gaitu vērtē kā ļoti labu, tomēr sportists Latvijas Radio atzina, ka vēlētos atgūt spēkus ātrāk, nekā tas ir iespējams. Aleksandra Samoilova pārinieks uzskata, ka pirmajā turnīrā janvāra sākumā Nīderlandē vēl nebūs labākajā formā.

Svarīgākais Šmēdiņam pašlaik ir visa ķermeņa nostiprināšana, lai varētu kāpināt slodzi un vēlāk izturētu visu sezonu. Pieredzējušais atlēts teiktu, ka jūtas lieliski, ja nebūtu sportists, jo savainotajā un operētajā plecā nav nekāda diskomforta. Tomēr ir sportiskas nianses, zemapziņā vēl darbojas bremzes un Šmēdiņš saka, ka uz dziedējamo labo plecu vēl "nekrītas pakaļ bumbai" un arī uzbrukuma vēziens ir piebremzēts. 

Jānis Šmēdiņš par atgriešanos laukumā pēc traumasMārtiņš Kļavenieks

  "Pirmajā turnīrā Hāgā vēl nevarēšu būt tik labs, kā gribētu," sacīja Šmēdiņš. "Mēģināšu izdarīt tur visu labāko, bet pēc tam būs trīsarpus nedēļas [treniņu] Ēģiptē un uz februāri vajadzētu būt labākai kondīcijai."

  Pēc vairāk nekā trīs mēnešu pauzes Šmēdiņam vēl vajadzēs laiku, lai atgūtu sajūtas smilšu laukumā. Viņš gan kopā ar Samoilovu trenējas smiltīs, gan paralēli turpina pleca rehabilitāciju. Katru otro dienu tiek veikta masāža un slodze ar katru dienu pieaug, bet spēku atgūšanai būs vajadzīgs mazliet vairāk laika, nekā pieredzējušajam pludmales volejbolistam pašam gribētos.

  Aizvadītajā sezonā Pasaules tūrē par labāko cēlāju atzītais Šmēdiņš augustā treniņā nokrita no divriteņa un savainoja labo plecu. Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļniekam veica operāciju, pēc kuras sākās rehabilitācija.

  Pasaules tūrē pirmais turnīrs 2019.gadā notiks no 3. līdz 7.janvārim Nīderlandes pilsētā Hāgā. 

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Volejbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti