Pludmales volejbolisti spēcīga sastāva turnīrā atzīmē «Saulkrastu kokteiļa» 25. gadskārtu

Latvijas pludmales volejbola čempionāta trešais posms nedēļas nogalē Saulkrastos pulcēs tikai vīriešu duetus, taču pēc spēlētāju meistarības līmeņa un balvu fonda pretendēs uz labāko sezonas pasākumu. "Saulkrastu kokteilis" risināsies jau 25. gadu, un notikuma tradicionālais rīkotājs Andris Vanags piektdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" teica, ka turnīrs kā allaž būs skatītājiem aizraujošs.

Spēles notiks Jūras parkā, kur iekārtotais skaistais pludmales volejbola laukums ļoti iepaticies arī kanādiešiem Benam Sekstonam un Grantam O'Gormanam, kuri būs dalībnieku vidū. Vanags pastāstīja, ka daudz "Saulkrastu kokteiļa" popularizēšanā palīdzējis pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, bet augsta līmeņa ārzemniekiem uz turnīru Latvijā parasti ir grūti tikt piesātināta kalendāra dēļ. Šoreiz palīdzējis, ka jūnija vidū starptautiskajā kalendārā lielu notikumu nav. 

"Saulkrastu kokteilī" skanēs arī laba līmeņa mūzika un dīdžeji vadīs ballīti līdz rītam. Līdztekus aizraujošu spēļu vērošanai mūzikas pavadījumā skatītājiem būs iespēja piedalīties konkursos un iegūt balvas.

Turnīrā piektdien risināsies grupu kārta, bet sestdien būs izslēgšanas spēles ar kulmināciju tuvu pusnaktij. Ierindā būs visi spēcīgākie Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pludmales volejbolisti. Ar pirmo numuru ir izlikti pasaules ranga 11. vietas īpašnieki Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, kuri šosezon uzvarēja Alūksnes posmā. Ar otro numuru izlikts pašlaik pasaulē sestais labākais pāris Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs. Ar trešo numuru startēs Alūksnes posma finālisti Aleksandrs Solovejs/Rihards Finsters (49. vieta pasaulē), bet ar ceturto – labākais lietuviešu duets Arns Rumševičs/Luks Kazdailis (40.). Ierindā būs arī spēcīgākais Igaunijas pāris Kusti Nilvaks/Marts Tīsārs (67.), bet par plašāku starptautisku vērienu gādās Sekstons/O'Gormans (24.), kuri izlikti ar 6. numuru un visu nedēļu aizvadījuši Latvijā. 

Sacensību balvu fonds ir 10 000 ASV dolāru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti