Pludmales volejbolisti Šmēdiņš/Samoilovs triumfē turnīrā Maskavā

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien Maskavas četru zvaigžņu turnīra finālā ar  (21:18, 21:13)  uzvarēja Alisonu Čeruti un Andrē Lojolu Šteinu no Brazīlijas, kļūstot par šī turnīra uzvarētājiem, liecina organizatoru informācija.

Mača iesākumā vadībā bija brazīļu pludmales volejbolisti, un latviešiem panākt izlīdzinājumu izdevās tikai pie rezultāta 16:16. Taču vēlāk, galvenokārt pateicoties Šmēdiņa spēlei aizsardzībā, sets tika uzvarēts. Bet otrajā setā latviešu dueta sniegums jau bija pārliecinošs, neatstājot brazīļiem cerības atspēlēties.

Pirms tam pusfinālā Šmēdiņš/Samoilovs ar 2-1 (22:20, 12:21, 20:18) dramatiskā cīņā uzvarēja krievus Igoru Veļičko un Oļegu Stojanovski.

Jau ziņots, ka Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs nepārvarēja izslēgšanas turnīra pirmo kārtu.

Pasaules tūres sacensībās Krievijā pludmales volejbolisti sadalīs 300 000 dolāru balvu fondu.

KONTEKSTS:

Pasaules tūrē sacensības pēc to nozīmīguma ir sadalītas no viena līdz piecu zvaigžņu turnīriem. Zvaigžņu skaitam turnīrā ir piesaistīts gan iegūstamais reitinga punktu skaits, gan sacensību balvu fonds.