Latvijas basketbola izlase gatava cīņai ar Lietuvas valstsvienību

Pārbaudes spēle basketbolā vīriešiem. Latvija – Lietuva

Eiropas čempionāts pludmales volejbolā

Pludmales volejbolisti Samoilovs/Šmēdiņš uzvaru sēriju turpina ar pusfināla sasniegšanu

Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš piektdien Jūrmalā Eiropas čempionāta izslēgšanas turnīru turpināja ar uzvaru ceturtdaļfinālā, kas Latvijas pludmales volejbola līderiem ļaus turpināt cīņu par medaļām, liecina rīkotāju informācija.

Ar ceturto numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš ceturtdaļfinālā divos setos ar 2:0 (21:14, 21:17) uzvarēja poļus Gžegožu Fijaleku/Mihalu Briļu. Pusfinālā sestdien Samoilova/Šmēdiņa pretinieki būs beļģi Drīss Kokelkorens/Toms van Valle.

Pēc iekļūšanas pusfinālā Samoilovs Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka ar nākamajiem pretiniekiem beļģiem šogad kopā aizvadīja divas treniņnometnes. Tātad pretinieki viens otram ir labi zināmi.

Samoilovs/Šmēdiņš izslēgšanas turnīru sāka otrajā kārtā, kur iepriekš piektdien pārspēja ar pirmo numuru izlikto Polijas duetu Bartošu Losiaku/Piotru Kantoru (2:1). Samoilovam/Šmēdiņam vieta turnīra 16 spēcīgāko pāru vidū bija garantēta pēc rezultātiem grupu kārtā, kur Latvijas duets uzvarēja visās trijās spēlēs.

Pērn Latvijas pludmales volejbolisti kontinenta meistarsacīkstēs palika bez medaļām, taču 2015.gadā Austrijā Samoilovs/Šmēdiņš ieguva zelta godalgas.

Jau vēstīts, ka ceturtdaļfinālā piektdien iekļuva Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka. Šie abi Latvijas dueti nākamās spēles aizvadīs sestdien.

Pirmajā izslēgšanas spēlē zaudēja Edgars Točs/Rihards Finsters, sacensības pabeidzot dalītā 17.vietā. Toms Šmēdiņš/Aleksandrs Solovejs zaudēja visās grupas spēlēs un izslēgšanas turnīrā netika.