Pludmales volejbolisti Pļaviņš/Točs ar mainīgām sekmēm sāk Pasaules tūres posmu

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ceturtdien Ķīnas pilsētā Jandžou pa reizei uzvarēja un zaudēja Pasaules tūres četru zvaigžņu posma grupas spēlēs, nodrošinot dalību izslēgšanas pirmajā kārtā, liecina organizatoru informācija. 

(papildināts ar Mārtiņa Pļaviņa/Edgara Toča zaudējumu otrajā spēlē)
Pļaviņš/Točs pirmajā spēlē ar 2:0 (21:13, 21:13) uzveica Austrālijas pāri Kristoferu Makhjū/Zakeriju Šubertu. Spēlē par pirmo vietu grupā un tūlītēju tikšanu astotdaļfinālā Latvijas duets vēlāk ar 1:2 (19:21, 21:14, 11:15) zaudēja kanādiešiem Semam Pedlovam/Semam Šahteram. 

Savukārt Latvijas dāmu duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka pirmajā spēlē grupā ar 0:2 (13:21, 11:21) piekāpās brazīlietēm Anai Patrisijai Ramosai/Rebekai Kavalkanti Silvai. Izšķirošajā spēlē par iekļūšanu izslēgšanas pirmajā kārtā Latvijas pāris piektdien tiksies ar mājiniecēm Binu Bai/Lveņu Juaņu.

Ķīnā līdz svētdienai risināsies turnīrs, kas vīriešu konkurencē pulcēja 22 valstu 43 komandas. Sievietēm startē 18 valstu 38 dueti. Pasaules tūrē spēlētāji jau krāj punktus 2020.gada olimpisko spēļu kvalifikācijā.

Grupu uzvarētāji uzreiz iekļūs izslēgšanas otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā, bet otrās un trešās vietas ieguvēji četru komandu konkurencē nonāks izslēgšanas pirmajā kārtā.

KONTEKSTS:

Pasaules tūrē sacensības pēc to nozīmīguma ir sadalītas no viena līdz piecu zvaigžņu turnīriem. Zvaigžņu skaitam turnīrā ir piesaistīts gan iegūstamais reitinga punktu skaits, gan sacensību balvu fonds. 

Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti