Pludmales volejbolisti Grosberga/Namiķe un Samoilovs/Šmits ar uzvarām sāk Eiropas U-20 čempionātu

Latvijas pludmales volejbolisti Vanesa Grosberga/Anete Namiķe un Mihails Samoilovs/Kristaps Šmits ceturtdien ar uzvarām sāka Itālijā notiekošo Eiropas U-20 čempionātu.

Grosberga un Namiķe, kuras turnīrā izliktas ar 12.numuru, 22 minūšu laikā ar 2-0 (21:7, 21:9) sagrāva beļģietes Flēru Bēnsu un Jolīnu Luī, kurām piešķirts 21.numurs.

Apakšgrupu turnīra turpinājumā piektdien Latvijas pludmales volejbolistes tiksies ar sacensību piekto numuru Viktoriju Daizlu un Ronju Klingeri no Austrijas, kā arī ar itālietēm Klaudiju Skampoli un Annu Pikoli, kurām ticis 28.numurs.

Grosberga un Namiķe piedalījās šī gada Eiropas U-18 čempionātā, kurā apstājās astotdaļfinālā.

Tikmēr Samoilovs un Šmits, kuri izlikti ar sesto numuru, pirmajā mačā ar 2-0 (21:15, 21:17) uzvarēja baltkrievus Iļju Abramenku un Vladislavu Daviskibu, kuri izlikti ar 27.numuru.

Arī Samoilovs un Šmits nākamos mačus aizvadīs piektdien, kad tiksies ar sacensību 22.numuru Voutu Nijtensu un Kristofu Vitfrūvenu no Beļģijas, kā arī zviedriem Augustu Bornu un Dāvidu Ohmanu, kuriem piešķirts 11.numurs.

Samoilovs un Šmits šogad izcīnīja bronzas medaļas U-21 pasaules čempionātā, bet pērn ieguva tāda paša medaļu U-19 planētas meistarsacīkstēs. Tāpat Šmits pērn duetā ar Atvaru Ozoliņu izcīnīja ceturto vietu Eiropas U-20 čempionātā.

Pamatturnīrā piedalās 32 dueti, būdami sadalīti astoņās apakšgrupās, pa četriem pāriem katrā. Pēcāk grupu labākās komandas izslēgšanas spēles sāks no otrās kārtas, bet otro un trešo vietu ieguvēji cīnīsies pirmajā kārtā.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Volejbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti