Pludmales volejbolistes Graudiņa/Kravčenoka neaizsniedzas līdz Eiropas bronzai

Vīnē notiekošajā Eiropas čempionātā pludmales volejbolā bronzas finālā sestdien Latvijas pludmales volejbolistēm Tīnai Graudiņai/Anastasijai Kravčenokai nācās atzīt Vācijas dueta Karlas Bergeres/Jūlijas Zudes pārākumu. Atkal ceturtā vieta, zaudējums trīs setu cīņā ar 1-2 (21:14, 17:21, 8:15).

Pirmo punktu guva Latvijas duets, bet vācietes uzreiz atspēlējās. Graudiņas pārliecinošā spēle blokā un uzbrukumā ļāva Latvijas duetam izvirzīties vadībā 6:4. Bet tad vadībā izvirzījās vācietes, bet Tīna drīz nokārtoja 8:8, un vēlāk jau izvirzīja komandu vadībā, un spēles turpinājumā neļāva vācietēm nopietni pietuvoties. Pie četru punktu starpības vācietes paņēma pārtraukumu. Bet latvietes turpināja palielnāt pārsvaru. Un pirmajā setā uzvara ar 21:14.

Spēles interesantākās epizodes

Otrais sets iesākās līdzvērtīgi, bet drīz vien latvietes jau bija vadībā ar 4:2.  Lielisks Graudiņas bloks ļāva pārsvaru palielināt līdz trīs punktiem. Pie 13:13 rezultāts izlīdzinājās. Kļūdas, vācietēm četri punkti pēc kārtas, un pārsvars jau pretiniecēm. Bet 15:15 - rezultāts atkal izlīdzināts, bet kļūdas latviešu izpildījumā ļāva vācietēm atkal izvirzīties vadībā. Latvijas dueta spēle seta noslēgumā pajuka, un zaudējums 17:21.

Trešā seta ievadā vācietes strauji izvirzījās vadībā. Pie 2:6 Latvijas duets pieprasīja pārtraukumu. Tomēr vācietes turpināja kāpināt pārsvaru. Kļūdas turpinājās, un pārsvars jau bija septiņi punkti - 4:11. Vācietes turpināja aukstasinīgi demonstrēt meistarību, un sets noslēdzās mūsu meitenēm nelabvēlīgi - 8:15

Vācijas duets Bergere/Zude pusfinālā ļoti spraigā spēlē ar 1-2 (9:21, 24:22, 14:16) piekāpās šveicietēm Ninai Beštartei/Tanjai Huberli. Savukārt Graudiņa/Kravčenoka ar 1-2 (15:21, 21:15, 11:15) piekāpās Nīderlandes sportistēm Katjai Stamai/Raisai Šonai.

Graudiņa/Kravčenoka lieliski aizvadīja olimpiskās spēles Tokijā, noslēdzot turnīru ceturtajā vietā.

Vēlāk LTV7 un LSM.lv arī Eiropas čempionāta zelta fināls.