Pludmales volejboliste Kravčenoka: Par turnīru Čehijā esam priecīgas

Pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa nedēļas nogalē Čehijā aizkļuva līdz finālam Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters" turnīrā, kur Latvijas pāris ieguva sudraba godalgas. Kravčenoka pēc atgriešanās Rīgā pirmdien Latvijas Radio uzsvēra, ka Pelhržimovā abas ar Tīnu guva daudz emociju un par paveikto ir priecīgas.

Turnīrs izvērtās ļoti patīkams, un jau kvalifikācijā izdevās uzvarēt labas komandas, paskaidroja Kravčenoka. Turnīrā Čehijā viņa jutusies fiziski un emocionāli stipra. Labvēlīgāka šogad ir arī reitinga punktu sistēma, jo jauniem pāriem ir vieglāk tikt dalībnieku vidū lielākās sacensībās. 

Anastasija Kravčenoka par turnīru ČehijāInita Kresa-Katkovska

Pēc gada sākumā aizvadītiem pāris turnīriem Kravčenokas un Graudiņas ceļi uz laiku šķirsies, jo Tīna turpinās mācības augstskolā Kalifornijā, ASV.

Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš par sezonas sākumuInita Kresa-Katkovska

Kravčenoka un Graudiņa ieguva otro vietu, bet vīriešu turnīrā par bronzas laureātiem kļuva Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Pēc atgriešanās Rīgā Točs atzina, ka neliela eiforija bija pēc iepriekšējās uzvaras turnīrā Hāgā un pilnīgi tā vēl nav pagaisusi. Viņš gan nešaubās, ka treneris treniņnometnē Ēģiptē visu ātri saliks pa vietām.

Turpretim Pļaviņš uzsvēra, ka ir iegūta motivācija turpmākam darbam, jo redzams, ka ar daudzām komandām var līdzvērtīgi cīnīties. Panākumi divos pirmajos sezonas turnīros duetam būs stimuls trenēties un iet uz priekšu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti