Pludmales volejboliste Graudiņa: Uz katru spēli iesim ar maksimālu atdevi

Latvijas pludmales volejboliste Tīna Laura Graudiņa, kas Eiropas čempionātā spēlēs kopā ar pārinieci Anastasiju Kravčenoku, pirms sacensībām intervijā LTV raidījumā „Rīta panorāma” atklāja, ka katrā spēlē cīnīsies ar maksimālu atdevi. Latvijas duetam pirmā spēle jau trešdien.

„Visi pretinieki šajā turnīrā ir stipri, uz katru spēli iesim ar maksimālismu,” sacīja Graudiņa.

Pirmo čempionāta spēli Graudiņa/ Kravčenoka trešdien aizvadīs pret Austrijas pāri Lenu Plesučnigu un Terēzu Štrausu. „Mūsu grupā nav ļoti izteiktas favorītes,” atklāj sportiste, norādot, ka visas pretinieces ir spēcīgas. 

Graudiņa atklāja, ka pirms sacensībām sportistei ir vieglāks treniņu grafiks, lai labāk sagatavotos startam. „Tagad ir svētki, ir jāizbauda,” teica spēlētāja, norādot, ka grūtākais sagatavošanās process aizvadīts ziemā un sezonas sākumā.

Sportiste arī apgalvoja, ka pludmales volejbolā liela nozīme ir skatītāju atbalstam. „Līdzjutēji pludmales volejbolā var ļoti daudz palīdzēt. Tas, ka viņi atnāk šeit uz pludmales volejbola turnīru un atbalsta savējos, ir fantastiski,” teica Graudiņa.

Spēlētāja arī atklāja, ka šī būs unikāla iespēja jaunajiem spēlētājiem vērot Eiropas labākos sportistus darbībā un mācīties no viņiem gan tehniskās nianses, gan emocionālo noturību.

Graudiņa arī stāstīja, ka drīzumā dosies uz Ameriku, kur turpinās mācības Losandželosā. „Došos uz Losandželosu, kur man būs iespēja spēlēt pludmales volejbolu visu ziemu, ” teica sportiste, norādot, ka plāno turpināt spēlēt kopā ar Kravčenoku.

Eiropas čempionāts pludmales volejbolā Jūrmalas laukumos norisināsies no 16. līdz 20. augustam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti