Pļaviņš/Točs iekļūst pamatturnīrā Čehijā; Finsters/Solovejs izstājas

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ceturtdien Eiropas volejbola konfederācijas „Masters” turnīra kvalifikācijā izcīnīja divas uzvaras, sasniedzot pamatsacensības, liecina organizatoru informācija. Tikmēr neveiksmi piedzīvoja duets Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs.

(papildināts ar Pļaviņa/Toča kvalifikācijas pārvarēšanu)

Kvalifikāciju pārvarēja Pļaviņš/Točs, kas savā pirmajā kopīgajā turnīrā sezonu iesāka ar triumfu Nīderlandē. Izšķirošajā spēle viņi ar 2:0 (21:18, 21:16) pārspēja Nilu Ēleru un Lorencu Šūmanu no Vācijas.

Tāpat uzvara tika gūta arī Latvijas dueta pirmajā kvalifikācijas spēlē, divos setos (21:15, 21:11) apspēlēja mājiniekus Jindržihu Veisu un Martinu Tihi.

Finsters un Solovejs ar 2:1 (15:21, 21:14, 15:15) pārspēja krievus Maksimu Hudjakovu un Ruslanu Bikanovu un ar panākumu sāka turnīra kvalifikāciju. Tomēr zaudējums poļiem Mariušam Prudelam un Kasparam Kujavjakam ar 1:2 (17:21, 21:11, 10:15) liedza iekļūt pamatturnīrā.

Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka saspringtā spēlē ar 2:1 (19:21, 21:16, 15:12) svinēja panākumu pret Lauru Džombīni un Martu Menegati no Itālijas. Viņas vēlāk ceturtdien aizvadīs maču, kurā tiks noskaidrota viņu dalība pamatsacensībās.

Vietu pamatsacensībās nodrošinājuši Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Sacensības Čehijā risināsies līdz svētdienai.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Volejbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti