Pļaviņš/Regža sarūgtina spēcīgo Krievijas duetu; pievienojas ceturtdaļfinālistiem

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža piektdien Jūrmalā izslēgšanas turnīru turpināja ar uzvaru pār spēcīgo Krievijas duetu Ņikitu Ļaminu/Vjačeslavu Krasiļņikovu un iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Jau iepriekš ceturtdaļfinālu sasniedza Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, bet sieviešu turnīrā astotdaļfinālu vēl aizvadīs vienīgais palikušais Latvijas pāris Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.

Pasaules čempionāta bronzas medaļnieki Ļamins/Krasiļņikovs bija izlikti ar trešo numuru, tomēr Pļaviņš/Regža viņus uzveica trijos setos ar 2:1 (19:21, 21:16, 15:10). Spēlē par vietu pusfinālā Pļaviņš/Regža sestdien tiksies ar Nīderlandes pludmales volejbolistiem Aleksandru Brouveru/Robertu Mēvsenu.

Iepriekš piektdien Pļaviņš/Regža izslēgšanas pirmajā kārtā uzveica poļus Maceju Rudolu/Jakubu Šalankeviču (2:0).

Astotdaļfinālā  Samoilovs/Šmēdiņš trijos setos pārspēja ar pirmo numuru izlikto Polijas duetu Bartošu Losiaku/Piotru Kantoru - 2:1 (21:19, 19:21, 15:10). Ar ceturto numuru izlikto Samoilova/Šmēdiņa pretinieki arī ceturtdaļfinālā piektdien vakarā būs poļi - Gžegožs Fijaleks/Mihals Briļs. Samoilovam/Šmēdiņam vieta turnīra 16 spēcīgāko pāru vidū bija garantēta pēc rezultātiem grupu kārtā, kur Latvijas duets uzvarēja visās trijās spēlēs.

Pirmajā izslēgšanas spēlē zaudēja Edgars Točs/Rihards Finsters, sacensības pabeidzot dalītā 17.vietā. Toms Šmēdiņš/Aleksandrs Solovejs zaudēja visās grupas spēlēs un izslēgšanas turnīrā netika.

Sieviešu konkurencē uzreiz astotdaļfinālā iekļuva Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka, kam piektdien jātiekas ar spānietēm Elsu Bakerisu Makmilanu/Paulu Soriu Gutjeresu. Pārējie trīs Latvijas dāmu dueti izstājās pēc grupu kārtas.