Pļaviņš/Regža Eiropas čempionātā Jūrmalā finišē dalītā 5.vietā

Pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža sestdien Jūrmalā spraigā cīņā zaudēja Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā un turnīru noslēdza dalītā 5.vietā, liecina rīkotāju informācija. Pusfinālā spēlēs Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, bet sieviešu turnīrā ceturtdaļfinālā Latviju pārstāvēs Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.

Spēlē par vietu pusfinālā Pļaviņš/Regža ar 0:2 (19:21, 19:21) zaudēja Nīderlandes pludmales volejbolistiem Aleksandram Brouveram/Robertam Mēvsenam, lai gan abos setos mājiniekiem līdz panākumam pietrūka pavisam maz.

Labs pirmā seta sākums ļāva Pļaviņam/Regžam panākt 9:5 pārsvaru, tomēr Nīderlandes pāris spēja rezultātu izlīdzināt un galotnē nodrošināt uzvaru. Savukārt otrajā setā Rio olimpiskās bronzas īpašnieki Brouvers/Mēvsens izvirzījā vadībā 3:0 un dažu punktu pārsvaru saglabāja arī mača beigās.
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pļaviņš pēc spēles Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka pretiniekiem auguma pārsvars ļāva izmantot pārsvaru spēlē pie tīkla. Savukārt Regža piebilda, ka ne tik labi nospēlēja blokā, lai šoreiz tiktu pie uzvaras. "Sezona cauri, turnīru vairāk nav," teica Pļaviņš, kurš ar dueta veikumu čempionātā kopumā ir apmierināts.

Iepriekš izslēgšanas turnīrā Pļaviņš/Regža uzveica poļus Maceju Rudolu/Jakubu Šalankeviču (2:0) un pasaules čempionāta bronzas medaļniekus krievus Ņikitu Ļaminu/Vjačeslavu Krasiļņikovu (2:1).

Ar ceturto numuru izlikto Samoilova/Šmēdiņa pretinieki pusfinālā sestdien vakarā būs beļģi Drīss Kokelkorens/Toms van Valle. Samoilovs/Šmēdiņš turnīrā ir uzvarējuši visās aizvadītajās spēlēs.

Edgars Točs/Rihards Finsters sacensības pabeidza dalītā 17.vietā, bet Toms Šmēdiņš/Aleksandrs Solovejs zaudēja visās grupas spēlēs un izslēgšanas turnīrā netika.

Sieviešu konkurencē Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka sestdien ceturtdaļfinālā spēlēs pret Vācijas pludmales volejbolistēm Šantālu Laborēru/Jūliju Zudi. Pārējie trīs Latvijas dāmu dueti izstājās pēc grupu kārtas.