Pļaviņš un Solovejs ar sudraba medaļām atgriežas mājās

Otrdien mājās ar sezonas noslēguma turnīra sudraba medaļām kaklā atgriezās pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs. Kaut turnīrā pāris bija izlikts vien ar 14. numuru, viņiem izdevās iekļūt sacensību finālā, kur triju setu cīņā atzīts Latvijas un pasaules labākā pāra Aleksandra Samoilova un Jāņa Šmēdiņa pārākums, ziņo Latvijas Radio.

Pēc fināla sasniegšanas abi pāra dalībnieki bija gandarīti, bet īpašs prieks par to bija Pļaviņam, kuram šī sezona kopumā bija neveiksmīga.

Mārtiņš un Aleksandrs pēc lidojuma bija nedaudz saguruši, taču priecīgi atkal satikt savus tuviniekus un, kā abi pastāstīja preses pārstāvjiem, liels prieks par tik necerēti sekmīgu sezonas noslēgumu. Kolēģi un Latvijas un pasaules spēcīgākais pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš savu lidmašīnu Stambulā nokavējuši, kaut viņiem esot bijis vairāk laika sagatavoties mājupceļam.

Sacensību režīms Durbānā gan esot bijis ļoti saspringts, jo dienā bija jāaizvada četri mači, kas nav ierasta prakse. Apakšgrupu turnīrā abi Latvijas pāri jau tikās, pēc tam sadalot arī augstākā kaluma godalgas.

Pļaviņa 22 gadus jaunais pārinieks Solovejs turnīrā parādīja ļoti atzīstamu psiholoģisko noturību, kas pārim ļāva gūt izšķirošos punktus saspringtajās setu un spēļu galotnēs. Pats Aleksandrs gan teic, ka uztraukums tik augsta līmeņa turnīra spēlēs neesot bijis.

Spēļu režīmu un norisi Dienvidāfrikā ietekmējusi arī šīs valsts garīgā līdera Nelsona Mandelas nāve. Pļaviņš stāsta, ka par Mandelas dzīvi un paveikto stāstīts un rādīts visur, kur vien tas bijis iespējams.

Par nākamo sezonu Mārtiņš saka, ka to noteikti uzsāks ar Soloveju, bet tad, kad plānotajam jaunajam pāriniekam Hermanam Egleskalnam noslēgsies sezona zālē, tiks uzsākta sadarbība ar viņu.

Tagad sportistiem esot katram savi plāni. Solovejs var baudīt atpūtu, bet Pļaviņš jau pēc trijām dienām dodas uz Turciju, lai aizvadītu spēles vietējā pludmales volejbola čempionātā, kur spēlē ik gadu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti