Pļaviņš un Pēda debitē ar zaudējumiem Turcijas smiltīs (papildināts)

Pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Pēda dueta debijā ceturtdien Turcijā cieta zaudējumus pret diviem Šveices pāriem Eiropas Volejbola konfederācijas "Satellite" sērijas turnīrā, kur ierindojās 25.vietā, pavēstīja organizatori. Pļaviņš ar Pēdu gatavojas pirmajai kopīgajai sezonai un Antālijā startēja, lai iegūtu nepieciešamo spēļu praksi.

Pirmajā kārtā Pļaviņš/Pēda ar 0:2 (26:28, 17:21) zaudēja Gabrielam un Jonasam Kislingiem, bet izstājās pēc trīs setu cīņas, kurā ar septīto numuru izliktais Latvijas pāris piekāpās Mirko Gersonam/Aleksejam Pravdzičam - 1:2 (21:16, 16:21, 15:17).

Dueta treneris Aigars Birzulis: "Jebkurš sākums ir grūts, tāpēc ir jāstrādā un jāmeklē labākie risinājumi un jāizdara secinājumi. Pārsteigums tas nebija, (..) Šveices izlase ir nomainījusies diezgan radikāli, līdzīgi kā holandieši, viņi ir krietni pastrādājuši, izskatās tehniski, fiziski labāk, tas arī dominanci laukumā noteica. Nebija tā, ka zaudējām vienos vārtos, bet spēle vēl mums ir smagnēja, pietiekami daudz nevajadzīgu kļūdu, un tas rezultātu ietekmēja. Sezona nebūs vienkārša, kā jau minēju agrāk.”

Turnīrs notiek pēc divmīnusu sistēmas, tādēļ pēc pirmā zaudējuma komanda vēl saglabā iespēju turpināt cīņu. Antālijas turnīra balvu fonds ir 7500 eiro.

Pļaviņš un Pēda arī pēc turnīra turpinās trenēties Antālijā, kur gatavosies līdz aprīļa vidum. Pasaules kausa sezonā pirmais posms pludmales volejbolistiem paredzēts 23.aprīlī Fudžou, Ķīnā.

Londonas olimpiskajās spēlēs Pļaviņš kopā ar Jāni Šmēdiņu pērn izcīnīja bronzas medaļas, taču pēc sezonas abi laureāti vienojās nākamajā sezonā spēlēt atsevišķi. Pļaviņš nodibināja duetu ar Itālijas klubos spēlējušo Pēdu, kurš smiltīs nav spēlējis ilgus gadus. Savukārt Šmēdiņš sezonai gatavojas kopā ar Aleksandru Samoilovu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti