Pļaviņš izmēģinās spēkus duetā ar Egleskalnu

Olimpiskais bronzas laureāts Mārtiņš Pļaviņš nākamajā pludmales volejbola sezonā plāno startēt kopā ar Hermanu Egleskalnu, liecina mājaslapā "viniirdivi.lv" pirmdien publicētā informācija. Šosezon Pļaviņš spēlēja kopā ar Jāni Pēdu, kā arī paspēja izmēģināt spēkus ar Aleksandru Soloveju, tomēr nolēma meklēt jaunu partneri.

Egleskalns jauno sezonu aizvadīs Francijas klubā "Chaumont", un viņu uzskata par vienu no spēcīgākajiem Latvijas spēlētājiem klasiskajā volejbolā. Egleskalnam pludmales volejbolā nav lielas pieredzes, tomēr viņš iepriekš ar dažādiem pāriniekiem ir startēis Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos.

Izvēli par labu Egleskalnam Pļaviņš pamatoja ar vēlēšanos piesaistīt labu bloķētāju, kādu Latvijā nav daudz. Kopīgi ar treneri Aigaru Birzuli izvērtējot vairākas iespējas, abi par noderīgāko atzinuši Egleskalna kandidatūru. Pļaviņš uzskata, ka Egleskalns spēs īsā laikaposmā pārorientēties no klasiskā uz pludmales volejbolu. Par pludmales volejbolā būtisku plusu Pļaviņš uzskata to, ka Egleskalns ir kreilis.

Nākamās sezonas sākumā Egleskalnam nebūs reitinga punktu, kas ietekmēs jaunajā dueta starta pozīcijas, tomēr Pļaviņš ir pārliecināts, ka abiem pirmajā kopīgajā sezonā Pasaules kausa posmos jātiek pamatturnīru kārtā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti