Ne bez grūtībām Vācijas volejbolisti sasniedz Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu

Čehijā, Ostravā Eiropas čempionāta volejbolā finālturnīra astotdaļfināla spēli svētdien aizvadīja Bulgārijas un Vācijas valstsvienības. Vācijas izlase pierādīja savu favorītes statusu, četros setos izcīnot uzvaru ar 3-1 (25:14, 18:25, 25:19, 25:22).

Pirmo setu ļoti pārliecinoši uzvarēja Vācijas valstvienība, pārspējot pretiniekus ar 25:14.

Otrā seta ievadā veiksmīgāka bija Bulgārijas izlase, un, ikerājot prāvu handikapu, neļāva Vācijai samazināt rezultāta starpību. Rezultātā bulgāriem otrajā setā uzvara ar 25:18, bet setos neizšķirts 1-1.

Trešajā setā savu pārākumu pierādīja Vācijas izlase, uzvarot ar 25:19, un setos panākot 2-1.

Ceturtajā setā intriga atjaunojās, jo veiksmīgāk sāka Bulgārijas valstsvienība. Taču Vācija uzsāka pakaļdzīšanos, un pie 16:16 panāca izlīdzinājumu, un pēc tam izvirzījās vadībā, uzvarot setu un arī spēli.

Eiropas čempionāta finālturnīra astotdaļfinālu spēles tiks aizvadītas arī pirmdien. LTV7 un LSM.lv tiešraidē cīņas starp Horvātiju un Slovēniju, kā arī Franciju un mājinieci Čehiju.