Latvijas volejbolisti ar zaudējumu Izraēlai sāk pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīru

Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība trešdien Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā piecu setu sīvā mačā ar 2:3 zaudēja Izraēlai pirmajā spēlē 2018.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas otrās kārtas turnīrā, liecina organizatoru informācija.

Latvijas valstsvienība mačā divreiz ieguva viena seta pārsvaru, tomēr izraēlieši arvien panāca izlīdzinājumu, līdz izšķirošajā piektajā setā ar 16:14 nodrošināja minimālu uzvaru.

Galvenā trenera Raimonda Vildes vadītā Latvijas izlase līdz svētdienai, 28.maijam, aizvadīs vēl četras spēles četrās dienās, tiekoties ar Slovēnijas, Gruzijas, Beļģijas un Portugāles volejbolistiem. Grupas uzvarētāji apļa turnīra noslēgumā uzreiz iekļūs finālturnīrā, bet otrās vietas ieguvēji nodrošinās dalību atlases trešajā kārtā.

Pārējās trešdien grupā aizvadītajās spēlēs Beļģija ar 3:0 pārspēja Portugāli, bet mājinieki slovēņi ar 3:0 bija pārāki pār Gruziju.