Sieviešu volejbola izlase gatavojas spēlei ar Dānijas valstsvienību

Latvijas hokeja Virslīga HK "Zemgale/LLU" - "Dinamo Riga"

Eiropas čempionāta atlases spēle volejbolā sievietēm. Dānija – Latvija

Latvijas volejbolistes piekāpjas dānietēm Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē

Latvijas sieviešu volejbola valstsvienība trešdien viesos ar 0:3 zaudēja Dānijas izlasei priekšpēdējā spēlē Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā, kur abām komandām vairs nav cerību tikt finālturnīrā.

Rezultatīvākā Latvijas izlasē bija 10 punktu guvusī Paula Ņečiporuka, bet deviņus punktus pievienoja Annija Jurdža.

Pirmā seta epizodes

Lielāks kļūdu skaits pirmajā setā Latvijas volejbolistes atstāja iedzinēju lomā, turklāt ne tik laba servju uzņemšana sarežģīja uzbrukumu veidošanu. Vairākas rezultatīvas punktu gūšanas sērijas dānietēm setā nodrošināja pārliecinošu 25:17 pārsvaru.

Otrā seta epizodes

Dānijas izlases serves arī otrajā setā sagādāja latvietēm krietni daudz nepatīkamu situāciju, kas mājiniecēm palīdzēja nostiprināties drošā vadībā 12:5. Dānijas volejbolistes efektīvāk darbojās blokā un arī otro setu noslēdza ar 25:17.

Trešā seta epizodes

Trešajā setā latvietes spēja izvirzīties vadībā 3:2, taču nākamos piecus punktus guva dānietes, atgūstot iniciatīvu spēlē. Ieguvušas 18:10 pārsvaru, mājinieces šķietami tuvojās drošai uzvarai, taču Latvijas izlase spēja panākt izlīdzinājumu 24:24. Uzvarai nepieciešamos atlikušos divus punktus gan guva Dānijas volejbolistes - 26:24.

Abu vienību pirmajā spēlē Jelgavā latvietes uzvarēja, taču galvenā trenera Danieles Kaprioti vadītajai Latvijas izlasei tāpat kā dānietēm pirms abu komandu otrā savstarpējā dueļa vairs nebija izredžu četru valstsvienību grupā sasniegt otro pozīciju, kas ļautu nodrošināt dalību finālturnīrā.

Eiropas čempionāta kvalifikāciju Latvijas volejbolistes noslēgs svētdien Rīgā ar spēli pret Slovākiju.

Vieta finālturnīrā jau ir garantēta rīkotājvalstīm Beļģijai, Igaunijai, Itālijai un Vācijai, kā arī iepriekšējā Eiropas čempionāta astoņām labākajām komandām. Uz atlikušajām 12 vakancēm pretendē 24 komandas, kas sadalītas sešās kvalifikācijas grupās. Tādējādi finālturnīrā tiks katras grupas divas labākās komandas.