Sporta ziņas

«Latvia Open» sacensības šautriņu mešanā

Sporta ziņas

BBL, «Jūrmala» - «Betsafe/Liepāja»

Latvijas Volejbola federācijā strīdnieki nespēj vienoties par attīstību

Ar plašām un aizrautīgām diskusijām otrdien Rīgā risinājās Latvijas Volejbola federācijas (LVF) ārkārtas kopsapulce, kur LVF biedriem vajadzēja pieņemt vairākus svarīgus lēmumus, tomēr vienoties par nākamo četru gadu attīstības stratēģiju iekšējos strīdos iestigusī organizācija nespēja. 

Ārkārtas kopsapulcē turpinājās strīdi starp Ata Sausnīša vadīto LVF valdi un federācijas biedriem. Septembrī no LVF izslēgtā biedrība "Es par volejbolu" pieprasīja paskaidrojumus, kāpēc tā izslēgta, par iemeslu norādot būtiska kaitējuma nodarīšanu federācijai.

Atis Sausnītis par LVF attīstības stratēģijuMārtiņš Kļavenieks

  Uz kopsapulci atnākušais 51 biedrs noraidīja visus būtiskos priekšlikumus, un arī nākamo četru gadu stratēģijas plānu federācijas biedri neatbalstīja.

  «Es par volejbolu» valdes loceklis Gatis Olte un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pārstāve Daina Krepša izstrādāto LVF stratēģijas projektu kritizēja kā frāžainu, kā arī nepiesaistītu konkrētiem veicamajiem darbiem un termiņiem. Savukārt LVF prezidents Atis Sausnītis pauda, ka stratēģija un rīcības plāns ir divas atšķirīgas lietas. 

  Ar to jautrība volejbolā nebeigsies - mēneša laikā biedri iesniegs savus piedāvājumus un novembrī jānotiek nākamajai ārkārtas sapulcei.

   Saistītie raksti
   1 komentārs
   Andis Valters
   Kārtējais Kirovs aizsēdējies....
   Pievienot komentāru
   Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
   Volejbols
   Sports
   Jaunākie
   Populārākie
   Interesanti